Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Patkány-tenyésztőket hol...

Patkány-tenyésztőket hol lehet találni, patkányokkal foglalkozó oldal?

Figyelt kérdés

Hol lehet találni patkány tenyésztőket, és olvasni a patkányok tartásáról?

Sima honlapokat ajánljatok, a közösségioldalas csoportokat inkább ne, remélem elérhetőek az információk közösségi oldal nélkül is.



2021. okt. 25. 20:33
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Magyarországon nincs megbízható csak hobbi tenyésztő onnan még nem nagyon érdemes venni. Lásd itt:

https://www.gyakorikerdesek.hu/allatok__kisemlosok__8673616-..


Itt van pár link ami segíthet:


[link]


[link]


[link]

2021. okt. 25. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
66%

[link]

Én úgy tudom ez egy tenyésztő oldala. De ha csak hobbi tenyésztő is. Inkább innen vegyél mint kisállat kereskedésből. Mégis csak foglalkozik velük és nem csak annyit hogy kinyitja a ketrecet hogy betegyen valami kaját.

2021. okt. 26. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekem a [link] (Ratfriends)-től vannak patkányaim, és elégedett vagyok velük. A „tenyésztő” már kiskoruktól kezdve foglalkozik velük, amikor hozzám kerültek már kézhez voltak szokva, sosem haraptak vagy ilyesmi, barátságosak, egészségesek, szépek.


Amúgy facebookon a Patkányvarázs csoportban ( [link] van lehetőséged menteni is.

2021. okt. 26. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!