Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Megbízható patkány-tenyészet?

Megbízható patkány-tenyészet?

Figyelt kérdés

Leginkább Győrben, környékén lenne legmegfelelőbb...

Először lenne patkányom, de más rágcsálókat már tartottam, így nem lennék teljesen zöldfülű.



#patkány #patkány-tenyészet
2017. jún. 13. 21:16
 1/5 anonim ***** válasza:

Magyarországon sajnos nincs patkány tenyésztő :( Aki szaporít az is inkább csak eleségállatnak, így a beltenyésztés nem kizáró ok, hisz a kígyónak mindegy :P

Facebookon a Patkányvarázs csoportot tudom ajánlani, ott szoktak gazdit is keresni mentett kicsiknek, vagy vemhesen mentett patik kölykeinek :)

2017. jún. 14. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ! Igen, én is az említett beltenyeszetek miatt kerestem volna inkább megbízható tenyészetet.

Igen, oda már jelentkeztem, de még semmi hír😌

2017. jún. 14. 19:59
 3/5 anonim ***** válasza:
49%
Bécsben van egy elég jó hely, nem emlékszem a nevére most sajnos, meg asszem Prágában is, Oszkár Telekocsisok közül sokan vállalnak kisállat fuvart, lebeszéled hogy a tenyésztő odaadja az oszkárosnak a patekot, ő elhozza a megbeszélt helyre ahol te átveszed.
2017. jún. 17. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Bécsben van egy, Győrből közelebb van mint Budapest, Győri vagyok de az eddigi 7 patkányomból 5 Budapest, 1 Komárom és 1 egy Győri állatkereskedés (nem ajánlom, kajapatkány, nem tudom meddig fog élni de olyan bűn cuki volt hogy nem volt szívem otthagyni a kis fekete gyöngy szemecskéivel), ha legközelebb előre tervezetten akarok patkányt Bécsből hozok.

Amúgy jó hogy lesz mégegy Győri patekos :D

Patkányvarázs csoportban szoktak lenni gazdikeresők, a fuvart is meg szokták tudni oldani.

2017. aug. 2. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

A Patkányvarázsba már többször jelentkeztem, de egyszer sem fogadták el (az előfeltétele, hogy tudjanak előtte írni, és ez sosem volt akadály), szóval az lehet, felejtős.

Egyik ismerősöm még Miskolcról szerzett valami urat, aki, ha jól tudom, kedvezményesen utazik szerte az országban, így szívesen vállalja a szállítást, viszont elérhetőséget már nem kaptam.

Most pedig Budapestről lehet, lesz valami szervezve, de az sem biztos még.

Igen, emiatt nem merek kereskedésbe nézni, mert szegénykéket nagyon megsajnálnám, abból pedig itthon patkányfarm lenne.😳😌😂

2017. aug. 3. 00:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!