Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Miért eszik meg az emberek a...

Miért eszik meg az emberek a nyulat?

Figyelt kérdés

2022. jan. 5. 21:41
1 2 3 4
 21/40 anonim ***** válasza:
69%

#16

Állítólag? Ki állítja ezt? Amióta ember jár a Földön, eszünk húst. Ez csak a mai jóléti unatkozó emberek hülyesége, hogy most divatból növényevésre állnak át. Remélem a következő divathullám a fényevés lesz és kevesebb hülye marad…


Majd odamegyek a 80 éves nagyanyámhoz, aki világ életében evett húst és tejtermékeket, hogy “mama, nem tudtad, hogy mi növényevők vagyunk? Csak 80 éve rosszul tudod, de gyorsan szokj le a húsról!”

2022. jan. 6. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/40 anonim ***** válasza:
100%

Mert szereti a husat

En nem szerettem soha

Most meg mar 3 nyuszikam meg inkabb nem:D

2022. jan. 6. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/40 anonim ***** válasza:
13%

"Állítólag? Ki állítja ezt? Amióta ember jár a Földön, eszünk húst. Ez csak a mai jóléti unatkozó emberek hülyesége, hogy most divatból növényevésre állnak át."


A vegánok állítják, hogy 2021-ben már csak tradicionális okokból fogyasztunk húst.

2022. jan. 6. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/40 anonim ***** válasza:
100%
Bocsánat, elírtam a dátumot, hiszen már 2022 van
2022. jan. 6. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/40 anonim ***** válasza:
86%
Ezt én se értem. Velem egyszer megetették mikor kisgyerek voltam (nem mondták meg, hogy mi az, csak miután megettem), utána visítva ordítottam 1-2 órát, többé nem próbálkoztak szerencsére. Az eset nagyban hozzájárult ahhoz, hogy meggyűlöljem a húst és később vega legyek, szóval ennyi értelme legalább volt. :D
2022. jan. 6. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/40 anonim ***** válasza:
33%
Mindig röhögök azokon, akik érzelmi ügyet csinálnak a kajálásból. Finom ám a nyuszika, fene azt a szép kis fehér farkincáját!
2022. jan. 6. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/40 acelsziv ***** válasza:
67%

23: Az élethez szükséges 19 féle aminosavból 10 -et csak állati eredetű táplálékból tudunk fedezni.

A nyúlhús pedig nagyon finom, sovány, egészséges húz. Sokféleképpen el lehet készíteni. Mi levest is főztünk belőle, de tltötük is, mint a csirkét. Paprikásnak bográcsban is kiváló. Vagy akár simán sütve tepsiben.

2022. jan. 10. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/40 anonim ***** válasza:
51%

"Az élethez szükséges 19 féle aminosavból 10 -et csak állati eredetű táplálékból tudunk fedezni"

Ehhez valami forrást tudnál adni? Fura lenne ha igaz lenne, mert dietetikusok szerint egészséges lehet egy jól összeállított vegán étrend, ez pedig lehetetlen lenne, ha igaz lenne amit írsz..

2022. jan. 10. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/40 anonim ***** válasza:
67%
Pont azért esszük, amiért az összes többi húst
2022. jan. 11. 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/40 anonim ***** válasza:
100%

Egyébként bírom ezeket a vegán-húsevő vitákat

Amíg a vega/vegán engem nem próbál rávenni az életmódjára, bánom is én, hogy mit eszik

2022. jan. 11. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!