Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » A tengeri malacnak jó az...

A tengeri malacnak jó az emberek való c-vitamin csepp?

Figyelt kérdés
Tudjátok az amit a vízbe kell csöppenteni, vagy lehet kapni állatpatikában külön nekik való cseppeket?
2016. szept. 27. 11:05
 1/5 anonim ***** válasza:
0%

Persze hogy jó...

De arra figyelj, hogy 60-100mg kell egy tengerimalacnak naponta.. pont annyi, amennyit az orvosságos emberek az embernek ajánlana... elgondolkodtató szerintem...

2016. szept. 27. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
63%
Elvileg lehet, mi a vizükbe teszünk, eleinte kicsit furcsálják de mostmár isszák rendesen :)
2016. szept. 27. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
63%
Ige. Én Cebion cseppet adtam nekik (állatorvos ajánlotta).
2016. szept. 27. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Cebion és Béres csepp, igen, nekem is állatorvos ajánlotta, bár a Cebiont kicsit lenézően, mert azt mondta, hogy a Béres cseppben nem csak a fontos C vitamin van benne, hanem minden más fontos vitamin-ásványi anyag, amire még szükségük van, és a Cebion ezeket nem tartalmazza. De én felváltva használom mindkettőt, de a Béres csepp jobb.
2016. szept. 28. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Igen en cebiont szoktam heti egyszer egy ubrokara ra lehet cseppenteni 1 2 cseppet eloszlatni rajta es odaadni a malacnak
2020. okt. 30. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!