Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Véltetek felfedezni hasonlóság...

Véltetek felfedezni hasonlóságot az állataitok és ismert emberek közötti? Szomszéd macskája tisztára Baló György . (Egy másiké meg a sittes nagyfaterja, olyan mint a Macskafogóban a geng macsekok egyike . )

Figyelt kérdés
2018. máj. 17. 20:25
 1/3 anonim válasza:
100%

Én ismertem egy nagy fekete kutyát Pilisborsjenőn. A kutya pofája (arca) teljesen úgy nézett ki, mint a Bederna Pista bácsié. A kutya végig ugatta a kerítést, mikor elmentünk előtte, és mikor mondtam neki: Bederna, elhallgatott.

Bederna Pista bácsi sajnos nem tartozik a közismert emberek közé.

2018. máj. 24. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 tizen válasza:
Én egy olyan kutyát ismertem régen, amelyiknek a gazdája hasonlított az Antall Józsefre, a kutya pedig úgy nézett ki, mintha rákos lenne.
2019. márc. 19. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 tizen válasza:
+ Egy barátom nagymamája azt mesélte, hogy egyszer régen az ismerőseinél nyaralt a Balaton-felvidéken, és éjjel megjelent a szoba közepén egy egér, aki ránézett és szomorú volt a tekintete, hasonlított Zelk Zoltánra. Egy barátnőm szerint pedig a macskájuk "néninő-neurózisban" szenved, fiú cica, de holokauszt-túlélő néninek képzeli magát.
2019. márc. 20. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!