Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mit csináljak, nyulamnak fáj...

Mit csináljak, nyulamnak fáj a hasa?

Figyelt kérdés

Fáj a hasa a nyuszimnak, orvosságot nagyon nehéz beadni, mert nem akarja hagyni, de próbálkozom, melegítő tasakot teszek a hasára, masszírozom neki, úgy tűnik jól esik neki.

Hogyan tudnám beadni neki a gyógyszert?

Amint oda akarom rakni a szájához a fecskendőt, egyből elrohan.

És már nincs éjszakai ügyelet, megszűnt, ahol volt.


2022. jan. 27. 22:42
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

Nincs ügyelet, tudom, többen is mondták és az állatorvosunk is, aki biztos szintén nem törődik a nyulam egészségével.

Hidd el ha lenne, elvinném, ugyanis sajnos minden januárban előfordul ilyesmi és idáig minden évben el is vittük és helyre is jött.

2022. jan. 27. 23:26
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Na persze, egész pesten nincs ügyelet…meséld máshol.
2022. jan. 28. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

Állítólag a 11. kerületben van, néztem a neten, de ők nem nagyon szeretik ha egzotikus állatot kell ellátniuk. Viszont ha legközelebb van valami, oda viszem.

Igen, a 18. kerületben volt éjszakai és az idén megszűnt.

Írtam a Törpenyuszis csoportban is, ott is mondták ezt.

Szerencsére rendbe jött a nyulam.

De én nem vitatkozni akartam, ez nem segít. Azt hogy nem teszek meg mindent a nyulam érdekében, azt kikérem magamnak.

De teljesen mindegy, ki mit gondol.

Az a lényeg, tudtam adni fájdalomcsillapítót és rendbe jött.

Meg itt nem a vita a lényeg, hanem megpróbálni egymásnak javasolni dolgokat, ügyeletet akár, ezért is írtam le, melyik szűnt meg és melyiket találtam a neten.

Egyébként pedig volt olyan év is, amikor szintén így januárban elvittük a nyulamat az egyik külső kerületben, mert láttuk neten, hogy van ügyelet, aztán mikor odaértünk és becsöngettünk, kijött egy asszisztens hölgy, aki mondta sajnos már az orvos elment és nem rendel. Mi kértük, valaki nézzen már rá legalább, de nem akarták. És a hátsó kapun láttuk amint az orvos ment el. A párom mondta is neki, gratulálunk a diplomájához. Ennyi. És azon az estén mentünk a 18. kerületbe szerencsére ott ellátták.

És ezt is tájékoztatás miatt írtam, hogy sajnos a 18. kerületben megszűnt az ügyelet, helyette vasárnap is vannak este 10-ig.

2022. jan. 28. 10:26
 14/14 A kérdező kommentje:

És én itt az éjszakai ügyeletről beszéltem.

Tehát az oké, vannak este 10-ig, de nekünk sajnos kellett menni éjfél után is.

2022. jan. 28. 10:34
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!