Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hogyan irtsam ki a hörcsög...

Hogyan irtsam ki a hörcsög akváriumából a muslicákat?

Figyelt kérdés
takaríthatom minden nap.. vissza mennek ezek a szemetek... hogy tüntethetném el őket ÖRÖKRE????
2010. szept. 10. 17:45
 1/6 anonim ***** válasza:
honnan mennek be? mi a forrás? a forrást pusztítsd el
2010. szept. 10. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

Szia!

Én amikor almot cseréltem, az akváriumot is kisuvickoltam cillittel, meg ablaktisztítóval. És sajna amíg répát, ubit vagy bármi zöldet adsz neki, a muslincák maradnak...

Próbáltad, hogy zöldség helyett vizet adsz neki?

Nekem bejött:)

Sok sikert!Üdv.

2010. szept. 10. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A hörcsögtől etetés után 20 perccel vedd ki a megmaradt kaját és ha mégis megjelennek a muslincák, cseréld ki az almot azonnal. :)
2010. szept. 10. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
11%
Adj neki MÉRGESGÁZT a hörcsögnek meg gázálarcot!:)
2010. szept. 10. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

jaajj.. hát nekem a vizet nem issza az a baj!

meg próválom azt hogy nem hagyok bent neki kaját.. csak hát akkor meg szomjazni fog..=/ köszönöm.. esetleg ha valak itud valami jó módszert irja köszönöm

2010. szept. 10. 18:34
 6/6 Norczy ***** válasza:
esetleg sűrűbben cserélni neki a gyümit, zöldséget, mondjuk napjában 3szor hogy ne legyen állott a bogaraknak. és hátha megunják hogy nincs mindig fincsi túlérett gyümi,zöldség.
2010. szept. 10. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!