Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Melyik a legszelídebb hörcsög...

Melyik a legszelídebb hörcsög fajta?

Figyelt kérdés
Kislányomnak hörcsögöt szeretnénk venni.Nem tudom, hogy melyik fajta hörcsög lenne a legtökéletesebb egy 4 éves gyermek mellé.
2011. okt. 30. 14:31
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Én nem nagyon javaslok ilyen kis gyereknek hörcsögöt. Nem tudja megfogni, vagy túl erősen fogja, akkor megsérül, vagy gyengén, akkor kiugrik a kezéből. És hajlamosak arra, hogy nyúzzák az állatokat.

De ha mindenképpen akartok, legyen aranyhörcsög, és tenyésztőtől vegyétek, aki kézhez szoktatja őket.

2011. okt. 30. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én a Dzsungáriai törpe hörcsögöt ajánlom,de 4 évesnek kicsit korán tartom, szerintem 6-8 éves koráig várjunk.

Én pl. 11 évesen kaptam, akkor is azzal a szilárd kikötéssel,hogy mindig gondozom(persze segítenek), nem a szüleim csinálják a piszkos munkát,ami egy 4 évesnél kicsit furcsa lenne...de határozottan törpehörit ajánlok.

2011. okt. 30. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
35%
A legszelídebb a döglött hörcsög, az nem bánt.
2011. okt. 31. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Tartástól, idomítástól függ.
2011. nov. 5. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!