Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Én vagyok a hibás hogy ha...

Én vagyok a hibás hogy ha meghal a degum?

Figyelt kérdés

Tegnap nem figyeltem és elcsórt egy chipset,de csak 1-et,sós volt.Össze van ragadva a szeme,gubbaszt,nagyon nem jól néz ki:(((

Hozzá kell tennem,hogy 6 éves múlt,de tegnap nem volt még semmi baja.A chipstól lehet ennyire nagy baja?Én vagyok a hibás ugye?


2010. szept. 10. 22:01
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Dehogy is! Az enyém evett chips-et, csokit, nápolyit, meg mindent! Attól nem hal meg!
2010. szept. 10. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
19%
Igen!! chipset adtál neki??? BAROM
2010. szept. 10. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Már túlságosan öreg. az lehet a baj.
2010. szept. 10. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

hát figyelj.

te figyelhettél volna jobban, de azt se tudhattad hogy el fogja venni. ilyen bárkivel megeshet.

és ha te lennél a hibás az jobb lenne?

szerintem nem miattad halt meg hiszen nem te ölted meg hanem ő saját magát. de még ugye meg sem halt és lehet hogy nem is fog.

2010. szept. 10. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 Harrr ***** válasza:

Nem értek annyira a degukhoz, de egy kis sós krumplidarabtól csak nem lesz ilyen komoly baja. Volt sokféle más rágcsálóm, volt amelyik megevett egy fél távirányítót, de nem lett baja :D


Érdemes lenne azért mielőbb orvoshoz vinni. Ha levert, és csak üldögél, az sosem jó jel.

2010. szept. 10. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Vannak tiltott kaják, de ha egyszer egy picit adsz neki belőlük, még nem hal meg. Ezeket gyakran, nagy mennyiségben adni tilos. A csipsz nem túl egészséges, de egy szembe belehalni nem fog. Olyan ez, mint az embernek a kávé, cigi, stb... Szerintem öreg már, ez a baja.
2010. szept. 10. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
1 chips-től NEM lesz semmi baja. Vagy öreg volt, vagy valami más baja. Esetleg nem volt fog koptatója. DE ne hidd el senkinek, hogy egy darab chips-től meghalhat! Egyébként sajnálom!
2010. szept. 10. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy egy pici chipstől lenne baja. Viszont én elvinném dokihoz, lehet, hogy meg tudnák gyógyítani...
2010. szept. 10. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Sajnos 6 éves elmúlt:( és nem tudok róla hogy el tudnám vinni valahova "ügyeletre"
2010. szept. 10. 22:18
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

Miért lenne barom? Valahanyadik válaszoló...

Ha ezek a kis jószágok maguk lennének, ha saját maguk szereznék az élelmet és találna egy zacskó chipset, simán ennének belóle, nem egyet. Gondolod, hogy az összes rágcsáló megmurder? Hülye vagy ...

2010. szept. 10. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!