Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Én vagyok a hibás? Én öltem meg?

Én vagyok a hibás? Én öltem meg?

Figyelt kérdés
Volt egy dzsungáriai törpe hörim.Váratlanul meghalt.Pár hete.Attól félek én öltem meg...Nagyon lelkiismeret furdalásom van. Raktam be az egyik sarokba egy kis darab wc-papírt ahova pisilni szokott mert ott teljesen befogta az üveget.És egyik este azt láttam hogy a wc-papírt behzta a házába.Pár órával később a hörim a földön feküdt.Kivettem és azt láttam hogy 5 másodpercenként úgy csinált mintha ordítani akart volna.De hangot nem adott ki
2011. márc. 20. 20:41
 1/8 anonim válasza:
65%
Lehet megfulladt? A hörcsögök mindent a pofájukba tömnek...bár nem értek hozzájuk, csak nekünk is volt. Egy kis idő után mindegyik megdöglött.:(
2011. márc. 20. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem hiszem hogy attól lett volna. Nekem is volt sajnos szerencsém az egyik halálát végignézni, és ugyanígy csinált. Am mennyi idős volt? kevés ideig élnek....
2011. márc. 20. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
nyugi, maximum 3 évvel rövidítetted meg az életét... ne legyen emiatt lelkifurdalásod.
2011. márc. 20. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem hinném, hogy wc-papír miatt halt meg. Én is szoktam berakni az enyémeknek natúr papírtörlőt, papírzsepit, széttépkedik és fészket építenek belőle. Valami más lehetett a háttérben. Sajnálom. :(
2011. márc. 20. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

megette a wc papírt vagyis csak próbálta és megfulladt tőle

:'(

2011. márc. 20. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
Infarktust kapott a sok koleszterin miatt, mer' nem update hörcsögkaját adtál neki!!
2011. márc. 20. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Hogy lehetsz ilyen érzéketlen?:O (tuvtuv)

Nem hinném, hogy a WC papír miatt lett volna... Az egyik hörcsögöm nekem is így múlt ki, és szegény egy egész éjszakát szenvedett... Nem volt erőm könnyíteni rajta, másnap amikor kivettem, a kezemben aludt el örökre.

Nyugodj meg, nem tettél rosszat!

2011. márc. 22. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
most már mindegy...
2011. márc. 22. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!