Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Túléli vagy meghal? D (dzsungá...

Túléli vagy meghal? D (dzsungáriai)

Figyelt kérdés

van egy hörcsögöm és most éjjel nyitva hagytam a ketrecét kiszökött...és nyitvahagytam a fürdőszoba ajtót (mer a fürdőben tartjuk)és onnan a szobábol is elment...

Éjszaka az anyum felkelt mert "valami koppant a radiátoron" (a höri) és tök mozdulatlan volt a (azt hittük meghalt) de nem mert odavittem a házát és ő mászott bele

lehet valami baja?

Mit tegyek?


2011. júl. 22. 02:17
 1/3 anonim válasza:

Arra gondolsz, hogy leesett valahonnan?

Ha, így is van, szerintem nem lett baja. Én egyszer elejtettem, esett vagy egy méter magasból a hátára. Nagyon megijedtem, mert egy ideig nem mozdult, de aztán megfordult, kicsit még lassú és kómás volt, de aztán újra a régi lett. Azért mert kicsi, elég masszív, pici a súlya és sok a szőre, ez tompítja az esést. Figyeld és ha normálisan viselkedik, akkor nem kell aggódnod. Ha több óra múlva sem olyan, mint régen, akkor nézesd meg dokival, de nem hiszem, hogy szükség lesz rá.

2011. júl. 22. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
az én hörimnél is volt hogy leesett akkor persze furcsa volt de nem sokkal késöbb minden rendben volt.Szerintem nem lesz baja de ha továbbra is furcsa vidd el az állatorovoshoz! :)
2011. júl. 22. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én egyszer ráraktam a régi hörimet (már meghalt) anyum hasára és úgy megijedt hirtelen,h egy kicsit össze is nyomta és leejtette a földre az ágyról. Semmi baja nem lett, csak egy kicsit ledermedt. Gondolom nem tudta mi van. Mondjuk nagyon megijedtünk.
2011. júl. 22. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!