Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Miért nem használja a Degum a...

Miért nem használja a Degum a mókuskereket?

Figyelt kérdés
kivűlről tekergeti csak a lábával,amikor megfogom a kereket akkor ráurgik és azon üldögél. belemászik de nem tekeri. 3 hónaposak lesznek
2010. szept. 10. 23:01
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Még fiatal. tanítgasd neki, hogy mi is az. nekem is így ment a patimnál, meg a hörcsögöknél is, az egerekről nem is beszélve. Tedd bele, és ha csak megül, fordíts egy kicsit a keréken, hogy előre kelljen lépnie egyet. Ha megteszi, még egy kicsit fordíts rajta. Lépésről lépésre, amíg meg nem unja. Aztán legközelebb újra. Elég hamar abbahagyják és ki akarnak jönni, de az összefüggést is hamar felismerik, pár napon belül már önállóan tekernek majd! :D
2010. szept. 10. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Már egészen fiatalon hozzá kell szokatni, mert van, hogy később nem tanulják meg. Nekem nagyon sok degum volt, de én nem raktam be nekik mókuskereket - érzékeny a farkuk...
2010. szept. 10. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Az enyém sem használta pedig kis korától fogva bent volt neki :S Esetleg próbáld meg, hogy veszel egy nagyobbat. :) Nekem az bevált ^^
2010. szept. 11. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem meg a mókusom nem használja a mókuskereket :)
2010. szept. 11. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!