Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mit tegyek, ha nem használja?

Mit tegyek, ha nem használja?

Figyelt kérdés

Van egy törpehörcsögöm,és nem használja a fogkoptatót. Már kettőt is vettem neki,de egyiket sem használja. Szoktam berakni neki kenyérhéjat, de azt is csak akkor rágja meg, mikor beadom neki. Utána nem. Ehelyett a ketrec rácsait rágja, na meg a kerék lábát..

Segítsetek légyszi!!


2011. szept. 1. 15:49
 1/3 anonim ***** válasza:
54%
nem érezheti magát jól.........ugye azért kaját eszik,mert ha igen akkor csak annyit tudok megállapítani h nem beteg.
2011. szept. 1. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
45%

A száraz kenyér nem jó fogkoptatásra, mert puhul, és ártalmas is a rágcsálókra.

Próbálj ki többféle fogkoptatót (bár arról is azt mondják ártalmas), a Vitapol ízesítettjei nekünk beváltak (banán, alma, déligyümölcs, zöldség). De a legjobb ha fát rágcsál, keress neki gallyakat ágakat, amiket rágcsálhat (rágcsálható fákat is árulnak). Ha semmi nem jön be akkor sok széna, ha nem is eszi, talán fészeképítéshez jó lesz.

2011. szept. 1. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
A száraz kenyér tökéletes fogkoptatásra, az enyéim szeretik, viszont az én két hörim sem használja a fogkoptatót. Nekik szoktam berakni mindig WC papír gurigákat és ágakat. Meg van bent nekik egy kerámia tök mécsestartó, amit mindig rágcsálnak, pedig nagyon kemény. A Fresnáfban is árulnak ilyen kerámiát (nem tudom, hogy kell leírni :D).
2011. szept. 2. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!