Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mit csináljak? (kérdésed túl...

Mit csináljak? (kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú)

Figyelt kérdés
A malackámat amint vettem ki a ketrecéből megkarmolt és elkezdett ficánkolni(valószinüleg túl erősen fogtam vagy valami), és kipottyant a kezemből, nem sírt vagy valami és még most se, láthatólag jól van, eszik, szaglászgat minden a lába olyan mint a régi. Szerintetek lett valami baja? Vigyem a dokihoz?
2010. szept. 11. 14:33
 1/5 anonim ***** válasza:
Nyilvánvaló hogy ha csinálja azt amit eddig is nincs semmi baja.Nyugi,egyáltalán nem kell az az állatorvos. :)
2010. szept. 11. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Tengerimalac? Nekunk degunk volt, annak nem lett baja mikor leugrott a kezemből, pedig nem egyszer fordult elő. PVC padlóra is esett meg padlószőnyegre is, de nem ebbe haltak bele.
2010. szept. 11. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Semmi baja, mert azt már észrevetted volna. Én eddig midnenki máshoz képest furán veszem fel, mert a malacom feljön az alkaromra, megtartom a másik kezemmel, hogy le ne essen, amíg magamhoz nem szorítom. Barátnőm meg a saját malacát egy kézzel vette ki..soha nem tudnám úgy átfogni a cocát..kicsi a kezem, és félek, hogy megnyomom az oldalát. Ő meg azt furcsálta, hogy én mit csinálok :-D
2010. szept. 11. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
14:45-s a degu mert a tengerimalac marhára nem ugyanaz, a degu ha le esik 8 méter magasbő se lesz semmi baja, a tengerimalac szarrátörheti magát már ha fél méter magasból esik is le, szóval a degut meg a tengerimalacot ne vegyük 1 kalap alá
2010. szept. 11. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

a degu meg a tengerimalac*

magasból*

bocsi rossz a bill üzim

2010. szept. 11. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!