Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hörcsög szaporítótól?

Hörcsög szaporítótól?

Figyelt kérdés

Szóval szerintem a legtöbben hallottak már erről a szaporítóról, aki felelős tenyésztőnek hívja magát. Igen, tudom, tudom, szaporítótól ne vegyünk semmilyen állatot semmiképp és meg is értem miért, de arra gondoltam, hogy elhozok onnan egy még menthető állapotú aranyhörit, és megpróbálok jobb életet adni neki. Nem baj, ha beteg, elviszem egzotikus állatorvoshoz, nem baj, ha agresszív, elfogadom és nem piszkálom. Engem már az boldoggá tesz, ha látom, hogy ásik, kerekezik, eszik, mert tudom, hogy jobban érzi magát.

Hozzak onnan egy hörit, vagy megőrültem és inkább ne is legyen hörim? Jöhet hideg, meleg.



2022. febr. 20. 14:32
1 2 3
 1/28 A kérdező kommentje:
Hát nem igazán írtam elégge körül azt a bizonyos szaporítót szóval infó még h melyikre gondoltam: süniket és tengerimalacolat is szaporít, lehet nála venni külön szettet az állathoz és nagyon rendezett, szép weboldaluk van, de a látszat csal...
2022. febr. 20. 14:36
 2/28 anonim ***** válasza:
77%
Ha valóban szaporító, akkor fel lehet nyomni, a höriket meg átveszik az állatmentők és onnan fogadhatsz örökbe. Így az összes ottani állat megmenekül, nem csak 1 és nem szaporítja tovább őket az illető.
2022. febr. 20. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
74%

Ha veszel tőle pénzzel támogatod a tevékenységét.

Keresd fel a Hörcsögmentést vagy tenyésztőt (Pezsi aranyhörcsög tenyészet vagy Smallsteps dzsungáriai törpehörcsög tenyészet, sajnos csak kettő van az országban)

2022. febr. 20. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
70%

Na,már hörcsög szaporítás is van? 🤨

Oké,én teljesen megértem,hogy kutyát & macskát pár másik állatot szaporításra fognak az emberek és az rossz,na de a hörcsög? Ne idegesítsetek már..

Még csak azt se mondhatod,hogy ebből meg akar élni vagy valami,hát jó ha egy ezrest el tud kérni érte ha el is akarja adni.


Azért ezt akkora "nagy iparban" sem lehet tolni,hiszen szinte senkinek nem kell kisállat,akinek meg kell az hamarabb megy kereskedésbe mint házhoz.

2022. febr. 20. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
67%

Macska, kutya szaporítókat se büntetnek meg.. Egy hörcsög szaporítóra viszont rögtön küldik a kommandósokat.🤦‍♀️😂

Pont lesz4rják a dolgot.


Onnan veszel, ahonnan akarsz. Hörcsögös csoportokba ne reklámozd max, mert rád szállnak az agyhalott pitsák.

2022. febr. 20. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

4-es igen ebből szerintem megél, mindig van máluk legaláb 40 hörcsög amiket 3000 Ft-tól ad el, csak azért mert különleges színeik vannak (a beltenyészet eredménye), de nem csak hörcsöggel, hanem más állatokkal is ezt csinálja, illetve termékszetteket is elad. Egy konkrét kisállatkereskedés már.

2022. febr. 20. 16:21
 7/28 A kérdező kommentje:
3-as, a Pezsinél még vagy egy évig nem lesz. A smallsteps pedig dzsungikat árul, én pedig aranyt szeretnék, de még gondolkozom a dolgon.
2022. febr. 20. 16:23
 8/28 A kérdező kommentje:
6-os, a kereskedésben lévő az beltenyésztett, agresszív, túlérett, vagy beteg is lehet, egyáltalán nincs igazad.
2022. febr. 20. 16:27
 9/28 anonim ***** válasza:
11%

Röviden tömören hörcsögöt veszel a kereskedésben.Agresszív,mert amúgy ez egy rágcsáló,neki nem az a természetes hogy tutujgatod és ketrecben tartod.

Beteg mind lehet.Cseszett hamar elkapnak mindenfélét.

2022. febr. 20. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
29%
Soha nem értettem ezt a szaporító dolgot. Miért kell ezt enynite tulspirazni?
2022. febr. 20. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!