Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mi bajuk lehet a csincsillákna...

Mi bajuk lehet a csincsilláknak? Sürgős!

Figyelt kérdés
sziasztok. Azt szeretném kérdezni, hátha tudná valaki, sürgős lenne, hogy eddig nem volt olyan büdös szaguk a csincsilláknak, csak az az alap rágcsálószag, értitek, most meg hazajöttem a suliból, bejöttem a szobába és olyan nagyon furcsa szag volt, és most estére egyre rosszabb lett, nem is tudom olyan mintha áh, fogalmam nincs, nagyon büdös, pedig tegnap este takarítottam.. Először arra gondoltam, hogy hasmenése van az egyiknek, kicsit hasonlít a szag arra, de nem láttam a forgácsot arra utaló foltot, fogalmam nincs h mi ez a szag.. :$ segítsetek, mi lehet?
2010. szept. 13. 20:10
 1/5 anonim ***** válasza:
Nincs nyílt sebe az egyiknek? Az elfertőzödött, gennyes sebeknek nagyoon büdös szaguk szokott lenni. Szerintem vidd őket orvoshoz minél előbb. :S
2010. szept. 13. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

gyorsan odaszaladtam, megvizsgáltam őket, de nincs felületi sebük, jól vannak.. 2 nappal ezelőtt az egyik beütötte a lábát, de már jólvan, sebe sincs meeg ilyenek, szóval az nem lehet.. :$

viszont most hogy így megint körbenéztem a ketrecben az egyiknek kétszer akkora a bogyója mint a másiké, lehet ez a gond? Túl sokat adtam volna enni nekik? vagy áh.. annyira féltem őket, 2 évesek, de még csak 2 hete vannak nálam, sokat olvastam az interneten, és próbálok mindent megtenni hogy jól érezzék magukat.. :(

2010. szept. 13. 20:28
 3/5 anonim ***** válasza:
Milyen neműek? Az szokott még büdös lenni rágcsálóknál, ha egyikük leszül. Ha fiú-lány párosról van szó, és vemhes volt a lány... Ha megeszik a piciket, az is büdös, mert véres marad a forgács.
2010. szept. 13. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

2 lányka, szóval az sem lehetséges :$

ugyan olyanok mint eddig, csak én mondom azt az egy változást vettem észre, hogy az egyiknek téll 2x akkora a kakija, amúgy meg semmi más, mégis nagyon büdös lett a szobámban.. fogalmam sincs miért..

2010. szept. 13. 20:41
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem adtál nekik valamilyen gyümölcsöt/zöldséget? Az meghajthatja őket (pláne, ha az előző gazdinál nem kaptak ilyesmit), mégha nem is lesz híg hasmenésük.
2010. szept. 15. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!