Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » HA a hörcsög éjjel és ahogy...

HA a hörcsög éjjel és ahogy sötétedik sötétben van az baj? Mert a macska miatt csukva van az ajtó és a függöny is mintás ezért elég sötét van. Baj ha a hörcsög sokat hajtja a mókuskereket? És ha 18 fok körüli időben van?

Figyelt kérdés
2010. szept. 13. 20:17
 1/3 Bocipók ***** válasza:
A sötét nem gond, mert éjszakai állat, de szerintem a 18 fok alacsony, előbb-utóbb meg fog fázni.
2010. szept. 13. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Egyetértek elsővel! 18 fok kicsit kevés neki. A sötét nem gáz nagyon, mert éjszakai állat, és nem baj, ha sokat hajtja a kereket, mert akkor legalább mozog.
2010. szept. 13. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Haver! ne mond hogy úgy vettél hörcsögöt hogy semmit nem tudtál meg a viselkedéséről! na szal a 18 fok tényleg elég kevés... meg nem fázik de ha lehet vagy melegítssd fel a helyét, vagy vidd melegebb helyre! A sötét egyátalán nem gond! 1. sokkal jobban tud aludni nappal, ugyanis a természetben gyökerek közt alszik és ott sincs túl sok fény! 2. éjjél meg kifejezedten jó mert akkor még inenzívebben tud "dolgozni" vagy bármi mást csinálni! 3. ha kerekezik az jó, azt jelenti boldog és megvan elégedve magával és az otthonával! túl sokat kerekezik... háááááttt... szakemberek azt mondanák vedd ki a kereket mert nagyon lefogyhat, de nekem van hörcsögöm és én azt mondom (HALLGASS RÁM!)hogy úgyis abbahagyja ha megunja vagy ha elfárad szóval hagyd rá! És mindenképpen beszélgess vele! most hülyének fogsz hinni de ez segíti a kapcsolatot és megérti ha beszélsz hozzá! sőt ő is bizalmasabban fog hozzád viszonyulni! szal megosztja veled a gondolataidat! SOK SIKERT! BESZÉLGESS VELE! Penn14
2010. szept. 14. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!