Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Vadászgörényt szeretnék, de....

Vadászgörényt szeretnék, de. Anyum nem engedi. Milyen tanácsot tudtok adni, hogy sikerüljön meggyőzni? Mindig is voltak állataink: kutya, macska, (2) hörcsög is volt - most is van egy kutya és egy macska.

Figyelt kérdés
Szeretnék vadászgörényt (2-t, nőstényeket), de anyukám nagyon ellenzi. Viszont úgy nem szeretném odavinni, hogy ne engedje meg. Mutattam már neki egy videót róla, hogy tudnak játszani: akkor már nyugodtabban mondta, hogy nem kell, de aranyosnak tartotta. Pedig amikor állatorvoshoz vittük a kutyákat, ott szaladgált pórázon egy vadászgörény, akkor meg: -Jaj, de aranyos.
2010. júl. 29. 18:37
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:

A férjem is akart vadászgörény, elmentünk együtt egy kiállításra is.

Na ott aztán meggondolta magát.

Az a bűz ami 1 óra után áradt a ketrecek környékéről elvette a kedvét a görénytartástól.

Tényleg aranyosak, de nem bírja mindenki a szagukat.

Jobb a kutya.

2010. júl. 29. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:

Mért szeretnél?

Koszos, büdös, stb..

2010. júl. 29. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
54%

[link]


Elméletileg jól jöhetnek kutyákkal és macskákkal is, érdemes lehet ezt hangoztatni. Meg édik a görények, bár én sem tartanék. Maradok a hagyományosabb háziállatoknál.

2010. júl. 29. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
100%
Én így tudtam, hogy nem büdösebb, mint egy macska, vagy höri, vagy bármi más. Jó, van jellegzetes szaguk, ugyanúgy, mint más állatoknak is. Csak tisztán kell tartani a ketrecét, és gondozni kell.
2010. júl. 29. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 Allison ***** válasza:

És mit mond miért nem akarja?

Már van egy kutyátok nem lehet hogy a pénzügyileg ez pont elég nekik? Vagy pl a kutyával sem foglalkozol és rámaradna ez is? Lehet más kisállatot jobban szeretne?

2010. júl. 29. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
100%
volt hörcsögöm és az sokkal de sokkal büdösebb vt mint a göri:-S azért van büdös egy görénykiállításon, mert a görény ha megied, ezzel védekezik, h büdöset bocsájt ki !! alapból nem büdös!!
2010. júl. 29. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
71%

Nem büdös, ha kiszedik azt a mirigyét, amiből a szag árad. Én már láttam, barátságos, mozgékony, aranyos.

Valószínűleg már kicsit sok lenne a kutya, macska mellé. Márcsak azért is mert mindenhova bemegy és nagyon sok figyelmet igényel.

Próbálj meg valamit felajánlani cserébe! Megcsinálsz vmit, amire megkérnek vagy ilyesmi.

A meggyőzés nehéz:D

2010. júl. 29. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:
Nem büdös! A kutyának rosszabb szaga van ha megázik! A szag nekem okoz gondot, mivel járok lovagolni :) Voltam nem rég a Camponában és ott érdeklődtem még. Ott is azt mondták, hogy nincs szaga. Sima állatszaga van.
2010. júl. 29. 18:53
 9/25 anonim válasza:
53%
Mért büdös? MERT NEM MOSDATJÁK! A vadászgöréyt mindennap fürdetnikell :D lehet hozzá venni külön fürdőszert is..nagyon élvezik az enyéim! :D
2010. júl. 29. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
100%
Nem szabat minden nap fürdetni semmiképp!! Nézz utána!
2010. júl. 29. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!