Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Jó ez az eledel a tengerimalac...

Jó ez az eledel a tengerimalacaimnak? Összetevő lista lentebb. Magam kevertem.

Figyelt kérdés
Búza, fekete napraforgó, hántolt zab, kukoricapehely, piros és sárga köles, fénymag, repce, lenmag, tökmag, kendermag, barnarizs, földimogyoró, borsópehely, almaszirom, sárgarépakocka, uborkaszelet, aszalt csipkebogyó, növényi granulátum.
2022. jún. 6. 17:56
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
90%
Ajjaj, ugye ezzel nem etetni akarod?
2022. jún. 6. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
88%
Nem, a tengerimalacnak nem szabad magot adni, nem madár! Pelletált táp kell neki, rengeteg széna,fű, kevés zöldség/gyümölcs.
2022. jún. 6. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
82%
Ezt a keveréket azonnali lendülettel a kukába is dobhatod.
2022. jún. 6. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
Ez a stílus csak annyit jelent, hogy irigyek vagytok, mert én csináltam.
2022. jún. 6. 19:00
 5/22 anonim ***** válasza:
89%

Igen, nagyon irigyek vagyunk, hogy minden szart összeszedtél anyád konyhájából is és most várod a vállveregetést.

Én meg csinálok neked sárból, kutyaszarból, zöldségekből és gyógynövényekből tortát, megeszed?

Szerencsétlen malacok, nem értem miért nem kötik egy minimális agyi szinthez a tartásukat...

2022. jún. 6. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
87%

Tilos nekik magokat adni. Ebből ami rendben van, az a borsópehely. Időnként kaphatnak belőle keveset.

Széna és friss víz mindig legyen előttük, tápot naponta kb egy evőkanálnyit kapjanak fejenként (A Versele Laga tápot ajánlom, az a legjobb minőségű) és nagyon kevés zöldség-gyümölcs, az amolyan nasi.

Ezeken kívül ha mást is kapnak, pl az általad írt dolgokat, az vagy teljesen felesleges, vagy kifejezetten káros. Pl ezekkel a magokkal nagyon könnyen össze lehet hozni egy jó kis fogproblémát amit hónapokig kezeltethetsz mire meggyógyul, aztán egész életében kontrollra járhattok, mert ha egyszer volt gond a fogakkal, akkor hajlamos újra problémás lenni.

Nem egy ördöngősség malacot etetni, elég ha megjegyzed hogy sok széna, kevés táp és friss takarmány. Ennyi, minden mással ártasz, még ha jószándék is vezérel.

2022. jún. 6. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
38%
Hát a kendermagot meg a rizst meg a földimogyorót én nem tettem volna bele a többi megfelel.
2022. jún. 6. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
#7 mi baj a kendermaggal, rizzsel, földimogyival?
2022. jún. 6. 19:40
 9/22 anonim ***** válasza:
65%
Mert a rendes t-malacoknak való tápban nincsenek ezek és és ha a földimogyi sós az sem jó nekik.
2022. jún. 6. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
Nem sós mogyi, dehogy, sima natur.
2022. jún. 6. 21:55
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!