Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » A Versele Laga Complete Cavia...

A Versele Laga Complete Cavia tengerimalac táp hogy vált be, és mennyire egészséges a malacok részére? Mi a tapasztalat?

Figyelt kérdés

2022. febr. 23. 18:28
 1/5 anonim ***** válasza:
66%
Míg voltak malackàim, azt ettèk. Szerettèk.
2022. febr. 23. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
66%

Ez egy biztonságos, prémium táp.

Szeretik a malacok és jót is tesz nekik. Persze mértékkel, kb egy evőkanál/malac/nap.

2022. febr. 23. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
66%
Az én malacaim imádják, szinte csak ezt hajlandóak megenni. Szerintem az egyik legjobb táp a piacon, nem is a legolcsóbb szemét, és nem is aranyárban mérik. Amit még a malackáim szeretnek annak Green Walley vagy valami hasonló a neve, az ilyen virágos-növényes táp, önmagában szerintem nem tápláló annyira, de a Complete-tel keverve szerintem tök jól fel lehet dobni a malackák ételét. A Completenek hatalmas előnye hogy csak magában adva (persze mellette széna+ víz) is tápláló a malacoknak, nem túrnak ki belőle semmit, mert ugye csak egyféle hosszú szemekből áll az egész táp.
2022. febr. 23. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
47%

A malackáim szeretik/szerették, de vannak ettől jobb tápok is, ez a táp egy minimum, mondhatni a jó minőségű tápok alja. Ettől jobb táp (magasabb rosttartalom, kevesebb kálcium tartalom miatt) a CUNIPIC ALPHA PRO GUINEAPIG és az OXBOW ESSENTIALS ADULT GUINEAPIG. Illetve jók még a BunnyNature tengerimalac tápok is, bár erről úgy hallottam, hogy nem sok malac eszi meg, mivel elég nagy szemekről áll, de viszont ez is egy jó minőségű táp.

Én Cunipic tápra váltottam, hasonló ár mint a complete, de összetevőkben jobb: [link]

2022. febr. 23. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
#4-esnél a pont, a VL Complete csak egy minimum, meg kb bárhol beszerezhető, de nem a legjobb. Én is adok Cunipicet, keverem a Real Nature 58 összetevőssel, mert imádja azokat a nagy granulátumokat rágicsálni.
2022. jún. 28. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!