Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Haldoklim a nyuszim mit...

Haldoklim a nyuszim mit tudnék csinálni?

Figyelt kérdés
Lehet agydaganata van a nyuszimnak jobb esetben csak tályog , de a ct nagyon kockázatos neki . Most elvan . Nagy benne az életakarás . Abban nyílvánul meg a baja , hogy kijön a szeme a helyéről .. nem tudom mit csináljak , fogalmam sincs . Diák vagyok nincs 300 ezrem hogy egy hétig pesten kezeljék ( már ha tudják és nem hal bele a kezelésekbe se ) hogy lehet ezt bírni ??

2022. jún. 21. 20:41
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
85%
Írj a törpenyuszisok csoportba, írd le a helyzeted, biztosan segítenek neked összedobni a pénzt egy vizsgálatra, és a kórházi bent tartózkodásra. Semmiképp se hagyd szenvedni. Nem valószínű hogy daganat, én tályogra tippelek, mindenesetre szenved, ne hagyd, te vagy érte a felelős.
2022. jún. 21. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
81%

Nagyon sajnálom!

Ha szenved és nincs pénzed a kezelésére, el kell altatni, nem szabad azért szenvedni hagyni hogy minél tovább veled legyen és neked jó legyen. Az ő érdekeit kell nézni.

Igazából a szüleidnek kellett volna nemet mondani a háziállatra, ha nincs pénzük a kezelését fizetni egy betegség esetén. Diákként persze hogy nincs rá pénzed, a dolgozó felnőttnek kéne hogy legyen, ha már állat van.

Nem te tehetsz a kialakult helyzetről, soha nem a gyerek a hibás aki még nem látja át a dolgokat, egyszerűen csak kisállatot akar.

Viszont tanulj az esetből és legyél felelősebb a jövőben, mint a szüleid. Csak akkor vállalj be bármilyen állatot ha van félrerakva egy nagyobb összeg betegség esetére.

Őt pedig ne hagyd szenvedni, akkor tiszta lesz a lelkiismereted.

2022. jún. 21. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
78%
El kell altatni. Ha nincs pénzed kezelésre, ne hagyd szenvedni
2022. jún. 21. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 A kérdező kommentje:

Most szegényen nem látszik , hogy szenvedne ugyanúgy viselkedik . Ha csak egy tályogja lenne ezt lehetne műtetni . Ha agydaganat akkor nem … Ha lenne pénz már lehet csak abba belehal , hogy ct - t megcsinálják ..

Ct részt kitudnák fizetni , csak azt nem ha egy hétig bent alvósan kell tartani és tályogot megműtetni ..

2022. jún. 21. 21:20
 5/36 anonim ***** válasza:
100%

Kérj segítséget.



[link]


[link]

2022. jún. 21. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 A kérdező kommentje:
Hogy altassam el most ha vidám és semmi baja a viselkedésével ? Nem is biztos daganatos …
2022. jún. 21. 21:22
 7/36 A kérdező kommentje:
Nyúlmentő alapítvány írtam emailt , csak szerintem már holnap válaszolnak . Remélem tudnak segíteni .
2022. jún. 21. 21:23
 8/36 anonim ***** válasza:
100%

Ha a CT-t ki tudjátok fizetni, akkor legalább egyeztessetek az orvossal, lehet bent se kéne maradnia.


Legalább az kiderülne, hogy mi baja. Illetve mennyibe kerülne pontosan a kezelése.


Ezekután írj valamilyen csoportba és kérj segítséget.

2022. jún. 21. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 A kérdező kommentje:

Beszéltünk az orvossal . Ha megcsináljuk a Ct-t akkor bent kell feküdnie 3 napot . Ha tályog akkor a ott marad és akkor azt a héten megcsinálják . Ha nem tályog vagyis agydaganat nem tudnak mit csinálni !

És lehet fel se ébred a Ct ből , mert másfél kiló és nem bírná a szíve . Olyan rossz csak mélyaltatásban tudják megcsinálni a Ct-t …

2022. jún. 21. 21:38
 10/36 anonim ***** válasza:
80%

Elvégeznék rajta a műtétet is, a Ct után , akkor biztosan túl élné. Persze megértem, hogy félted de ha esélytelen lenne az orvos el se végezné a beavatkozásokat.


Mindenképpen vigyétek el. Utána teljesen egészégen tud élni hosszú évekig. :)

2022. jún. 21. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!