Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Haldoklim a nyuszim mit...

Haldoklim a nyuszim mit tudnék csinálni?

Figyelt kérdés
Lehet agydaganata van a nyuszimnak jobb esetben csak tályog , de a ct nagyon kockázatos neki . Most elvan . Nagy benne az életakarás . Abban nyílvánul meg a baja , hogy kijön a szeme a helyéről .. nem tudom mit csináljak , fogalmam sincs . Diák vagyok nincs 300 ezrem hogy egy hétig pesten kezeljék ( már ha tudják és nem hal bele a kezelésekbe se ) hogy lehet ezt bírni ??

2022. jún. 21. 20:41
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
33%

Ezek alapján gondolom valami zugállatorvoshoz vitted, nem állatkórházba ahol kisállatokra szakosodott orvos is van.

A nyulaknál veszélyes az altatás, teljesen más módszerrel kell mint a kutyát-macskát, ezért őket nem lehet akármilyen állatorvoshoz vinni.

Facebookon nyulas alapítványoknál fel van sorolva az a pár, ahová érdemes vinni.

2022. júl. 9. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:
65%
Az altatással az a gond, hogy könnyen túladagolják. De akkor fel sem ébred. Ahol viszont értenek nyulakhoz, ott nincs ilyen veszély. A daganat viszont napok alatt ronthat az állapotán.
2022. júl. 9. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 A kérdező kommentje:
Mert szerinted zúg állatorvos csinál Ct-t ?
2022. júl. 9. 15:15
 24/36 anonim ***** válasza:
63%
Hogyne csinálna. Szerinted csak a nyulaknak kell CT, kutyát-macskát nem CT-znek?
2022. júl. 9. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 A kérdező kommentje:

Jó helyen csinálták . Egzós doki .

Most felkelt , de nagyon félénk . Szerencsére magánál van . Holnap visszavisszük ha túléli az éjszakát, hogy megnézzék lett e agykárosodása , mert akkor altatni kell . Kicsi az esély , hogy minden szuper .

2022. júl. 9. 20:05
 26/36 anonim ***** válasza:
100%

Jaj de rossz ilyet olvasni:( Nekem is van 3 nyuszikám és el nem tudom képzelni milyen lehet látni ahogy szenvednének bármelyik is:(

Remélem túléli az éjszakát a nyuszikád és egy csoda folytán meggyógyul!

Neked pedig kitartást és sok erőt kívánok!Nagyon lehet egy ilyen kis állatkát szeretni és ő is szereti a gazdiját.Ha esetleg megtörténik a baj akkor gondolj arra már nem szenved és te egy boldog életet adtál neki.Hidd el már ezért megérte neki megszületni.Írd meg mindenképp mi lett vele.Jobbulást a kicsikének!💕💕

2022. júl. 9. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:
100%
Mi a helyzet? Hogy van a nyuszi?
2022. júl. 10. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim ***** válasza:
100%

Nyuszika jól van?

#26

2022. júl. 10. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 A kérdező kommentje:
Él . Kapott infúziót . Tályogja van 3 fogán is . Műthető lenne, de valószínű belehalna a műtétbe ha meg nem akkor 80% hogy kijön megint . Próbálom szebbé tenni a hátralevői idejét igaz , most nagyon ramatyul van , de azt mondták ha az éjszakát túlélte akkor felépül .
2022. júl. 10. 18:47
 30/36 anonim ***** válasza:
100%

De örülök hogy felépül😊😊Nagyon szeretem a nyuszikat mert olyan angyali kis élőlények!

Remélem felépül tényleg és nem lesz semmi baja.Hány éves a nyuszi?

2022. júl. 10. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!