Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Haldoklim a nyuszim mit...

Haldoklim a nyuszim mit tudnék csinálni?

Figyelt kérdés
Lehet agydaganata van a nyuszimnak jobb esetben csak tályog , de a ct nagyon kockázatos neki . Most elvan . Nagy benne az életakarás . Abban nyílvánul meg a baja , hogy kijön a szeme a helyéről .. nem tudom mit csináljak , fogalmam sincs . Diák vagyok nincs 300 ezrem hogy egy hétig pesten kezeljék ( már ha tudják és nem hal bele a kezelésekbe se ) hogy lehet ezt bírni ??

2022. jún. 21. 20:41
1 2 3 4
 31/36 A kérdező kommentje:
2 éves . Most felépül , de kitudja mikor végez vele a tályog . Kapott már gyulladáscsökkentőt , de nem szedheti folyton
2022. júl. 10. 19:58
 32/36 anonim ***** válasza:
100%
Ne gondolj most erre.Tudom könnyű mondani de gondolj arra hogy még veled lesz egy jó ideig ha fenn is úgy akarják és te mindent megtettél hogy neki jó élete legyen.Te egy jó gazdi vagy.
2022. júl. 10. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:
100%
Na?
2022. szept. 13. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 A kérdező kommentje:
A nyuszika jól van állapotához képest . Még egy kicsit jobban is van . Szénát csak nehezen eszik , de semmi más ! Örülünk míg itt van velünk !
2022. szept. 14. 19:23
 35/36 anonim ***** válasza:
100%

Örülök hogy veletek van a nyuszóka:) Marad is még💕 Érzi hogy szereted hidd el.Én nyuszikáim is érzik mennyire oda vagyok értük meg vissza😘

#32

2022. szept. 14. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 A kérdező kommentje:
Nincs jól . Úgy félek . Kapott gyógyszert . Nem igaz nincs ilyenkor orvos …
2022. nov. 13. 17:49
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!