Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » A vadászgöréby mennyire...

A vadászgöréby mennyire büdös? Hörcsög, nyúl, macska, kutya van/volt már, őket rendesen ápoltam, velük nincs bajom, de attól tartok, hogy a görény nagyon szagos lenne.

Figyelt kérdés

2022. júl. 3. 11:36
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Semennyire - vagyis csak annyira, mint bármilyen más állat.
2022. júl. 3. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%
Olyan szaga van mint a dögkútnak.
2022. júl. 3. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
74%
Ha ivartalanítod nem lesz olyan büdös.
2022. júl. 3. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
84%

Egy alap pézsmás bundaszaga mindig lesz, még akkor is ha már ivartalan. Ezt valaki vagy elviseli vagy nem. Fürdetni a szag miatt pedig nem szabad őket, mert akkor csak még inkább bundaszaguk lesz.

Valamint amikor büzzentenek az lehet olyan mint egy brutál gázbomba, de pár perc szellőztetéssel hamar elszáll.

2022. júl. 3. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Ez az alap szag ez mennyire erős?
2022. júl. 3. 17:01
 6/9 anonim válasza:
91%

A vadászgörények alapból nem büdösek, vagy hát csak úgy mint más állatok, de alapból úgymond nem az, viszont amikor megijednek, akkor büdik lehetnek

Szerintem ha ennyi állatod volt nem kell ezen aggódnod, nyugodtan tarts :)) nekem az egyik kedvenc állatom

2022. júl. 3. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem pedig alapbol eleg budosek. A baratnom tartott otthon 2 gorenyt, normalisan takaritotta a helyuket, illetve az egesz hazat is, mert szabadon jartak-keltek, de mindig volt egy ilyen alap eros allatszag. Nem is tudnam mihez hasonlitani, azota se ereztem meg ilyet. Szamomra kifejezetten taszito volt..:D


Van benti kutyam, de nincs ilyen szag nalunk, szerintem ezt egyszeruen nem lehet osszehasonlitani.

2022. júl. 3. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nagyon büdösek.
2022. júl. 3. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A bundaszag elég erős ahhoz hogy érezni lehessen a ruhákon, kanapén, szőnyegen ha sokat járkál ott a görény. 3 görényem volt, tisztán tartottam őket, rendszeresen mostam a fekhelyüket is, mondjuk engem egyáltalán nem zavart a szaguk. De ha valaki átjött vendégségbe akkor néha megérezte hogy ott vannak.
2022. júl. 3. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!