Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » A tengerimalackám nagyon...

A tengerimalackám nagyon bágyadt, de eszik rendesen. Eddig nem volt ilyen, mindig szaladgált és fitt volt nem tudom mi baja lehet. Talán betegség? Vigyem el állatorvoshoz?

Figyelt kérdés

2016. nov. 10. 13:04
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Igen, vidd el!! De nagyon vigyázz meg ne fázzon!! melegvizes palackot /türcsibe csavarva/ tegyél mellé!!

Az enyém is evett az utolsó percig sajnos de ezt csak mondom. Ill.csak eszegetett de náluk az a szokás hogy felfüggesztik akkor az evést..lehet hogy veseköve van elég gyakori, állítólag. Ha van infralámpád tett alá amikor a miénk megfázott ott feküdt mint egy kis csirke..

majd írd meg mi lett jó??

:)

2016. nov. 10. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Igen, mindenképp vidd el orvoshoz, olyanhoz, aki ért is hozzá. Ha eddig nem tetted, mostantól kezdd el mérni a súlyát hetente (most, hogy gyenge, lehet naponta is), ugyanis a tengerimalacok betegségéről elsősorban a súlyuk árulkodik. Egy konyhai mérleg tökéletes erre a célra, egy füzetben vagy papírlapon vezetni tudod változást.
2016. nov. 10. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Itt a harmadik kerületben Varga doki kifejezetten a nyuszikra stb. specializálódott!! hozzá vittünk ultrahangra hörcsögöt is.:)) annó. Ha pesti vagy..

Malackák érzékenyek a huzatra.

De lehet depis, ha társ nélkül van előfordul. De nem hinném..

2016. nov. 10. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:
Szerintem is vidd el orvoshoz. Nekem is voltak malacaim, az egyiknek bélelzáródása volt. Jobbulást mocidnak :)
2016. nov. 10. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, holnap már visszük is! :3
2016. nov. 10. 19:10
 6/14 anonim válasza:

4-es vagyok

Hogy van a malackád? Mit mondott az orvos?

2016. nov. 11. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Én az 1-es vagyok és aggódom a mali miatt, mit mondtak?

:)

2016. nov. 12. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Elvitted végül? Mi a diagnózis? Kapott bármilyen gyógyszeres kezelést? Szuri stb.? Ha igen mennyit? Történt változás az orvos utasítására az étrendjét tekintve? Mekkora a ketrece? Van társa? Ha van milyen neműek?
2016. nov. 13. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Valami megfeküdte a pociját. Kapott egy kis szurit de már teljesen jól van. :)
2016. nov. 13. 14:27
 10/14 anonim ***** válasza:
:)) egyem a szívét:) jobbulást. Ne adj neki sok uborkát pl. vagy figyeld nem e poros a széna stb..:)
2016. nov. 14. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!