Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » 3 tengerimalacnak ketrec?

3 tengerimalacnak ketrec?

Figyelt kérdés

Két, egybe nyitott ketrec megfelelne három nőstény tengeri malacnak?

Az egyik 120 x 60 cm, a másik 90 x 50 cm, egy kis híddal lennének összenyitva.



2022. júl. 23. 22:03
 1/4 Kitti25 válasza:
49%
Hát miért mibe teszed?
2022. júl. 23. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
94%
szerintem igen... igazából ugyis látod majd rajtuk hoyg nyomotan zsufoltan érzik magukat ... vagy nemtom
2022. júl. 23. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
95%
Ha kiszámoljuk hogy kettőre kell 120×60-as a másik egy meg megkapja a 90×50-est bőven. Viszont akkor ne híddal legyen osszenyitva hanem pl. rendelj nekik karámot ami szétszedhető és kedvedre formázható, alakítható. Szerintem ez jobb ötlet és praktikusabb is mint a hidas megoldás.
2022. júl. 23. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Méretre elég nagy 3 malacnak, de nem olyan praktikus. Én is inkább karámot ajánlanék. Keress rá úgy hogy C&c ketrec, ezeket a rácsokat bárhogy formázhatod, az alja pedig kartonplast, arra mehet forgács, pléd vagy amit szeretnél.
2022. júl. 24. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!