Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mire elég egy tengerimalacnak...

Mire elég egy tengerimalacnak egy 60x40-es vagy egy 75x45-ös kis ketrec?

Figyelt kérdés

Van bent egy ház, két kistál, egy marék fű/széna és kb csak annyi hely maradt, hogy a saját tengelye körül forgolódjon.

Ez mellett kb egész nap nyitva kéne hagyni az ajtaját, hogy kijöhessen bármikor mozogni, ugye, max éjszakára szabadna becsukni ide, ugye?


2022. máj. 24. 08:24
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Eleve egy malacot nem tartunk, és a minimum hely 80*50 centi, ami kell nekik, és ez is a nagggggggyon minimum méret…
2022. máj. 24. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Vettem valakitől ekkora ketrecben 1 hét után megunt tündéri malackát:D (a mosoly annak jár, hogy ÉN nagyon jól jártam vele, nekem társnak kellett, mert az egyik malacom sajnos elpusztult) - a ketrecet szállítóketrecnek használom, arra tökéletes
2022. máj. 24. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy nálam 200*5-esben "csöveznek" - 2-t nyitottam egybe.
2022. máj. 24. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
75%
Kérdező ez a méretű ketrec maximum törpehörcsögnek jó. Tengerimalacot párban kell tartani. Egyedül nem szabad. Én legalább 100*50 cm alapterületű ketrecbe tenném őket és naponta néhány óra futkározást biztosítanék nekik.
2022. máj. 24. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Maximum utazó ketrecnek vagy karantén/lábadozó/takarítós ketrecnek, vagy ha köré még építesz karámot ahova kijárhatNAK, mert malacból legalább kettőt kell tartani.
2022. máj. 26. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!