Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Miért pisil be a hörcsögöm?

Miért pisil be a hörcsögöm?

Figyelt kérdés
Amint kiveszem, már pisil is. Stresszes, nyilván azért. De ezzel mit tudnék kezdeni? Volt már jó pár hörcsögöm, egyikkel sem volt ilyen problémám. Kicsalogatni egyáltalán nem lehet, kaját nem is nagyon fogadja el, éppen csak eltűri hogy megfogjam. Ilyennel még nem találkoztam. Mit tudnék tenni, hogy ne legyen stresszes?
2022. júl. 25. 20:27
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Lassan simogasd és ne nyúlj felülről felé mert ez a ragadozó madarakra emlékezteti és hogy pisil hát ez természetes is lehet vagy nem.
2022. júl. 25. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Hat nem tudom, nekem volt olyan horcsogom aki viszonylag sokszor lepisilt, erthetetlen okbol. Nem volt stresszes egyaltalan. Nagy helye volt, sok bujoval, nagy kerekkel, sok forgaccsal. Mindig ovatosan nyultam hozza, elobb a kezem "megmostam" a forgacsban hogy olyan szagu legyen mint o. Nem felt kulonosebben, tok nyugis volt, evett a kezemben, mosakodott, sokszor volt hogy el is aludt. Ehhez kepest gyakran lepisilt. Szerintem van hogy siman csak ilyen egy horcsog, szegeny egy eve pusztult el, sose harapott meg. Elotte nem volt ilyen horcsogom, most meg roborovszkim van, ot meg ugy kell beleimadkoznom a kezembe hogy legalabb a sulyat megmerhessem. Szoval ha amugy odafigyelsz ra, szerintem lehet hogy "o csak ilyen"
2022. júl. 25. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Ez szomorú… Mármint hogy nem tudok úgy foglalkozni vele ahogyan szeretnék. Olyan sokat meg olyan büdöset pisil, hogy mindig mosni kell utána. Kénytelen leszek a padlón lenni vele. Megszoktam pedig, hogy ráteszem az ágyra és ott futkos, legalábbis a régebbi hörcsögeimmel mindig az volt az esti program, hogy letettem a kanapéra, és átfutott mindenkin aki rajta ült. :)
2022. júl. 25. 22:25
 4/5 anonim ***** válasza:
80%
Teríts le egy kutyapelust, azon is játszhattok.
2022. júl. 26. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Lehet hogy ilyen a höri. De az is lehet hogy stresszes. Kézhez van szokva? Ha jól kézhez van szoktatva (magától belemegy, a kezedbe és nem stresszes) akkor lehet hogy jobb viselkedése lenne. Hosszú türelmes föl g de megéri. Hátha beválik
2022. júl. 27. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!