Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » A hörcsögöm sokáig a homokba...

A hörcsögöm sokáig a homokba pisilt, viszont pár napja észrevettem, hogy a kerekébe pisil. Mit lehet ennek az oka és hogyan tudnám visszaszoktatni a homokba pisiléshez? Readásul Hypno kereke van, amit nehéz takarítani.

Figyelt kérdés
A másik dolog, hogy rendeltem neki glirexes kaját (köles, borsópehely, teljes értékű dzsungáriai eledel), viszont nem eszi. Pár magot kiválogat belőle, viszont a többit benne hagyja és a kukacot sem eszi meg. Mit lehet ez ellen tenni, hogy megegye?

2021. jan. 16. 13:33
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Rendszeresen van cserélve a homok? Nem lehet szaga és azért nem?
2021. jan. 16. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Úgy szoktam csinálni, hogy körülbelül 2-3 napja szitálom át és az összeállt darabokat kiszedem neki. Aztán ha átszitáltam teszek hozzá neki frisset. Rosszul csinálom?
2021. jan. 16. 13:40
 3/3 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem próbáld ki, hogy kevesebbet teszel,de amikor már sok pisi van benne teljesen kicseréled. Régen volt hörcsögöm, nem emlékszem hogy volt.:/
2021. jan. 16. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!