Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Ezek tényleg az öregedés...

Ezek tényleg az öregedés jelei lehetnek?

Figyelt kérdés
Tehát van egy 2 éves hörcsögöm aki egy ideje elkezdett kevesebbet enni és fogyott pár grammot plusz vakarózik egy kicsit így elvittem egzotikus orvoshoz, ahol már korábban jártunk atkával amikor hasonló tünetei voltak (fél éve után teljesen meg is gyógyult) . Az orvos(most másik volt mint ezelőtt) sokáig vizsgálatra de azt mondta nem lát semmi különöset és ezek az öregedés miatt lehetnek így kapott egy szurit( vitamin meg étvágygerjesztő volt benne) meg a biztonság miatt cseppet az elősködők ellen. De én azt gondolom hogy ez nem az öregség miatt lehet csak . Mit csináljak? Mit ajánlanátok? Aggódom érte.

2022. aug. 9. 13:58
 1/7 anonim ***** válasza:
80%

Szia!


Nem tudom, ha az orvos azt mondja, akkor lehet tényleg úgy van. Elhiszem hogy aggódsz, de ne kérdőjelezd az orvost, akkor mennyire is rossz hír.


Sajnálom

2022. aug. 9. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
81%
A hörcsögök 2-3 (ritkán 4) évig élnek, ebből kiindulva is lehet már érezni hogy öregszik bizony. Mellesleg ha az orvosnak nem hiszel akkor nem tudom kinek kéne. Nem fogok neked itt hazudni azért, hogy dédelgess egy hamis információt, sokkal jobb, ha felkészülsz (már amennyire lehetséges)
2022. aug. 9. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Aki megnézte, ő is egzotikus kisállatorvos volt? Fogait ellenőrizte? Ha az rendben van, akkor próbálj meg kalóriadúsabb ételekre és több fehérje adására áttérni. Valamint érdemes volna rendszeresen vitaminkészítményt adni neki.
2022. aug. 9. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Azt nem tudom h ő az volt e de valószínű, a fogait nem nézte
2022. aug. 9. 15:16
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon kevés olyan doki van az országban aki tényleg megfelelően ért hörcsögökhöz. Mondjuk úgy hogy max 4-6 ilyen orvos praktizál. Szerintem akihez vitted az nem volt ténylegesen hozzáértő. Ezt azért gondolom mert egy egzós doki nem vitamin injekciót szokott adni ilyen esetben. Már csak azért sem mert hörcsögöknek a vetri dmg és a dm guard nevű immunerősítők jók. Ezeket pedig szájon át kell adni 30 napos kúrában. Amit szuriban beadott neki az nagy valószínűséggel semmire nem jó. Azokhoz vidd akik a hörcsög.info oldalon az Egészség menüpontban az Állatorvosok almenüpontban az elsők között vannak. Én az ő véleményükre adnék. Valószínűleg valami baja van és nem szimplán öregszik.
2022. aug. 9. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Én egzóshoz vittem elvileg, rajt van a listán
2022. aug. 9. 17:16
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Az rendben van, de egzós és egzós között is óriási a különbség. Én komoly bajjal csak pesti dokihoz fordulnék, mert Gina és Ági a legnagyobb agy ebben a témában.
2022. aug. 9. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!