Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Nyuszi mellett tartható...

Nyuszi mellett tartható vadászgörény?

Figyelt kérdés
Tudom,hogy a göri ragadozó,de ha kiskoruktól vannak összeszoktatva,akkor is bánthatja?
2010. szept. 24. 11:53
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Igen bánthatja!

Nem fognak egymáshoz szokni(tudom,mert nálam vadászgörény és nyuszi is született) Amíg kicsik,és nem jön elő az ösztön addig nincs gond..De később a görény A ranglétra miatt is támad..(mert bizony van a görényeknél is)

2010. szept. 24. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
igen, tartható, csak néha a nyulat cserélni kell majd
2010. szept. 24. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Mikor megnőnek akkor sem engedném őket együtt ki, vagy csak úgy, hogy le nem veszem a szememet a göriről. Nekem nyúlász tacsim van két nyuszival...és nincs semmi gond együtt játszanak, de mikor a kutyus bedúrvul...akkor jaj a nyusziknak. Nem lehet felügyelet nélkül hagyni őket. Itt is együtt nevelkedtek, nem támadja meg őket a kutyus...de neki a játék dúrvább, mint a nyusziknál. És az ösztön kitudja mikor törne rá a vadász tacsira. csak óvatosan, de szerintem egy biztos ketrecben, folyamatos figyelemnél tarthatók. Bár ha egyedl maradnának én a ketrecet is elzárnám a göritől. Fő a biztonság.
2010. szept. 24. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem tarthatóak együtt, mivel a görény ragadozó, a nyúl pedig zsákmány-állat...
2010. szept. 24. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Látni néha összeszokott cica-egér párost is, de az ritkaság! Inkább ne kisérletezz vele, a görényke igazi ragadozó, ösztönből is elkaphatja a nyuszit
2010. szept. 24. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem kis méretű kutyával volt együtt tartva,mikor nagyobb lett a görény már kicsit komisz volt mert egyből torokra támadt,de a kutyának jó nagy bundája volt noh meg azért megtudta magát védeni. Én nem raknám össze nyuszival...
2010. szept. 24. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Enting ***** válasza:
Nem! Még ha nem is bántaná soha (bazinagy szerencse kéne hozzá), a nyúl folyamatos stresszben élne. Nagyon érzékenyek az ilyesmire.
2010. okt. 1. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A nyúl legyen ketrecbe a göri szabadon ha a nyúl van kint a göri legyen egy másik szobába de ne ketrecben
2010. nov. 25. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!