Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Ha én az alábbi egérfogóval...

Ha én az alábbi egérfogóval élve befogok egy csomó egeret, utána mit csináljak vele?

Figyelt kérdés

Ez egy vödrös megoldás, belepottyannak az egerek, állítólag jó visszajelzésű, működik. Mérget én nem tudok kihelyezni a kutyák miatt, és minden ősszel rengeteg egér húzódik be hozzánk, emiatt már betegek is vagyunk, mert egy csomó betegséget terjesztenek.

Van tippetek, hogy utána mit lehetne csinálni az élò egerekkel? Köszi!


[link]


2022. szept. 1. 13:38
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
75%
Add az óriáskígyóknak
2022. szept. 1. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
81%

Nem tudom mennyire kíméletes megoldás, de én kivinném őket valahova az erdőbe, mezőre, ahol esetleg tudnának éldegélni.

Vagy esetleg ha van ismerősöd akinek kígyói vannak odaadhatod neki.

2022. szept. 1. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
27%
Ha nem vagy túl humánus, eldugod a vödröt a kert végébe, majd felfalják egymást és a győztesek éhen halnak. Ha nagyon humánus vagy, szabadon engeded őket valahol messze a házadtól. Legegyszerűbb, közepesen inhumánus megoldás megtölteni a vödröt vízzel.
2022. szept. 1. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
52%
#3 vagyok, amúgy azért sem vinném erdőbe, mert az egér-patkány fifikás dög, ha nem is talál vissza, talál emberlakta helyet magának, tehát igazából másnak adod át a problémát, hacsak nem nagyon messzire, erdő mélyébe viszed őket.
2022. szept. 1. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
88%
Egy macska...? Az enyémet éppen most tessékeltem ki, mert a konyhában akarta megenni az egérkéjét. (Nem ott találta, hanem kint, az udvarban)
2022. szept. 1. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! A vizes megoldás jónak tűnik. Elnézést mindenkitől, de egerekkel/patkányokkal szemben nem vagyok humánus, nagyon sok betegséget terjesztenek, sajnos régen nem tudtam ezt.
2022. szept. 1. 13:47
 7/18 A kérdező kommentje:
Jár be ide egy kóbor macska amikor a kutyák bent vannak, valóban sokat elfog, de bolhát is hagy sajnos, szenvedtünk azzal is. Kígyó meg nincs senkinek. :)
2022. szept. 1. 13:48
 8/18 anonim ***** válasza:
48%
Ja, hát a házipatkány egy okos és kedves állat, de az ilyen parazita egér/patkány egy mocskos rémálom, ami sajnos nagyon jól szocializálódott az emberhez. Háziasítva nincs, de vígabban elél városban, mint nagyvad a vadonban vagy a háziállat. Én is elárasztanám őket vízzel, nem érdekelne, hogy elvileg a fulladásos halál mekkora trauma. Kártékony egerekről van szó, b*ssza meg.
2022. szept. 1. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Méreg, dobd a gödörbe melléjük, csak utána a tetemeket jól ásd el, nehogy valami macska vagy kutya beleegyen.
2022. szept. 1. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Tegyél vizet a csapda aljába kb 10cm magasságig és meg is van oldva.
2022. szept. 1. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!