Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hogyan szabaduljak meg a...

Hogyan szabaduljak meg a patkányoktól?

Figyelt kérdés
Kb 10 napja megjelentek a környéken a patkányok és megdézsmálják a takarmányt. Először csak az ólban zsákokat rágták át, aztán felcipeltem a zsákokat az ólpadlásra, de valahogy oda is feljutottak létra nélkül. Csapdákkal már hármat élve befogtam és elvittem őket 5-6kilméterre a szántóföldre, de még mindig van belőlük. Látom ha a padláson jártak, de nem tudom hol fészkelnek pedig az egész udvart felkutattam, talán a szomszédnál tanyáznak. Kb kétnaponta fogok egyet, és az nem túl költséghatékony megoldás, ha egyenként autóztatom őket, ketrecben pedig nem akarom tartani amíg összegyűlik egy fuvarra való. Van kutyám, macskám is, de nem merem nekik odaadni a patkányt, mert attól tartok, hogy esetleg valamelyik szomszéd méreggel védekezik ellenük. Megölni pedig nem tudom őket, ezért hurcolem el inkább élve, de ez drága és munkaigényes megoldás.

2022. szept. 8. 20:31
 1/1 anonim válasza:
100%
Ugy tudod megoldani, hogy egy időre elviszed a takarmányt a háztól, mondjuk ismeroshöz elviszed, aztán ott tárolod egy darabig, és akkor elfognak költözni mert nincs kaja nekik, vagy kihívsz sok pénzért egy patkány írtót
2022. szept. 8. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!