Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Van 2 tengerimalacom szerintet...

Van 2 tengerimalacom szerintetek valaha megszeretnek engem?

Figyelt kérdés
Nagyon félek mert még visszahúzódóak és én kezdem elveszíteni a türelmem... illetve csak attól tartok hogy soha nem szeretnek meg és én se tudom akkor szeretni őket.Segítsetek légyszi
2010. szept. 25. 15:12
 1/6 anonim ***** válasza:
figyuka ha szaladgálnak és félnek tölled az ne gond töllem is félne a tengeri malacok de egy idő után megszoknak kb2-3hónap és utánna nem lesz semmi gond főleg ha minden nap kiveszed őket a helyükről és simagatod őket
2010. szept. 25. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Hagyd h a kezedből vegyél el a kaját. rakd eléjük a kezed és majd megszoknak.

18/F

2010. szept. 25. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A tm bizalmatlan állat, elvégre minden ragadozó vagy mozgó dolgog, ember elől elmenekülne a természetben, elbújna és nem mozdulna amíg elmúlik a veszély. Ha a 2 jóban van egymáással még nehezebben szelídülnek az emberhez, mert egymásra támaszkodnak, de így helyes tartani őket, hiszen szigorúan társas lények és a másik fajtársat az ember nem pótolhatja. Lehetséges hogy mindig ilyen kis félősek maradnak, tm-ban ez nem ritka, de rengeteg türelemmel, kézből adott csemegével megszelídülhetnek.
2010. szept. 25. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
első vagyok 17/F
2010. szept. 25. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az én malackáim mindannyian párban élnek (azonos nemű társakkal), és van köztük kezesebb, aki odajön hozzám, és van aki vad és lehetetlen simogatni, mert módfelett tiltakozik. Malaca válogatja, sok türelem kell ehhez, beszélj hozzájuk sokat, vedd ki, kínáld őket kézből fincsi falatokkal.
2010. szept. 25. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Megszeretnek, majd idővel. xP
2010. szept. 26. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!