Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Melyik a legjobb egérméreg?...

Melyik a legjobb egérméreg? Minden évben a teraszon a bejárati ajtó mellé költöznek be, őrületbe kergetnek, már kis egyedek is vannak. Hogyan tudnám megakadályozni ez az ismétlődő bosszúságot?

Figyelt kérdés

Most valami piros mérget esznek, már alig van a dobozban, de félek berágják magukat a lakásba. 5 napja eszik, kutya bajuk.

Mi tehetnék még? Minden javaslatnak, tanácsnak örülök. Tudom … macska, de azt nem szeretnék. Köszi.


2022. szept. 17. 14:42
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

De az ajto melle hova koltoznek be? Mi van ott? Csak ugy szabadon nem ucsorognek es szaporodnak az ajto melett, buvohelyet keresnek, beragjak magukat valahova, de hova? Esetleg butor van ott, farakas? A falban vannak mar?

Meg kell szuntetni azt a helyet, ne legyen ott semmi, a jaratokat be kell tomni.

2022. szept. 17. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Igen, a falban vannak már, sőt még itt bent a szobában is hallom őket, bár nincsenek bent, de behallatszik, az agyvérzés kerülget. Kint ahol van a lyuk, ott jön be a fűtéscső, de idén még nem fűtöttünk és de van egy kisszekrényke is. Emelt, fedett terasz amúgy. Régi ház, és berágták oda magukat.

Undorító, hogy a tetem majd ott marad a falban, közvetlen a bejárati ajtó mellett. Egyszerűen nem tudjuk a megoldást. Férjem most ki akarja bontatni, bár szakembert még nem talált.

2022. szept. 17. 15:01
 3/13 A kérdező kommentje:
Mit tegyünk le szerintetek? Méreg, ragasztó, vagy mit? Sok betegséget terjesztenek.
2022. szept. 17. 15:02
 4/13 anonim válasza:
100%
Nekünk a ragasztó oldotta meg a problémát. Tudom, hogy sokan követelik a betiltását, próbáld olyan helyre letenni, hogy kisebb madár ne szállhasson bele.
2022. szept. 17. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Ragasztóval fogtam tavaly is vagy 30
2022. szept. 17. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Szerintem hívj állatokkal dolgozó rágcsálóirtó céget, a görények könnyen bejutnak olyan járatokba, ahova te nem tudsz. Csak akkor a mérget el kell pakolni, de valószínűleg hatékonyan megszabadítanak a kártevőktől, aztán betömheted a réseket.
2022. szept. 17. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Köszi. Most tettünk le ragasztót is. De abba ha egy belemegy nem adja le az infót a többieknek veszély van? Vagy abba több is beleragad? Ha egy beleragad cseréljük le, vagy hagyjuk? Esetleg több ilyen ragasztót tegyünk le?


Ide görény biztosan nem fér be, ez egy picike lyuk. És meddő szerintem, mert szántóföld mellett lakunk, ősszel húzódnak be. Itt van diófa, étel van nekik.

2022. szept. 17. 17:41
 8/13 A kérdező kommentje:
És még egy fontos kérdés. A ragasztóba kell csalétket tenni?
2022. szept. 17. 17:44
 9/13 A kérdező kommentje:
De amúgy most láttam, hogy a ragacsot szó szerint kikerüli.
2022. szept. 17. 17:45
 10/13 anonim ***** válasza:
Egerfogo a ragasztóval. Amúgy hívjatok ki rágcsálóirtót
2022. szept. 17. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!