Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Miért nem szobatiszta a...

Miért nem szobatiszta a degum? Neten olvastam, hogy csak 1 helyre piszkít, de a miénk nem tud erről.

Figyelt kérdés
1ke, szinte mindig kint van a lakásban (szabad patkány). Eredmény=örökös takarítás. Ha bezárom, kapaszkodik a rácsba és nyüszög, nekem meg bűntudatom van. Rab degu versus guanótelep? Várunk egy jó megoldást: trehány degu+ kiborult gazdái
2010. szept. 26. 15:54
 1/1 anonim válasza:
Nekem 4 évig volt 2 degum, sose piszkítottak egy helyre! Szerintem egy degu nincs ehhez elég intelligens, hogy megtanulja. Egyébként mi is kiengedtünk néha a lakásba, de össze-vissza rágott mindent, úh ebből nem lett rendszer. (hónapokkal később megrágott elektromos kábelek kerültek elő a kanapé mögül, ami azért nem veszélytelen...)
2010. szept. 28. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!