Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Egy (törpe)hörcsögön mit...

Egy (törpe)hörcsögön mit lehet szeretni?

Figyelt kérdés

Szerettem volna valami kisállatot, mivel kutya-macska nem jöhet szóba.

De mit lehet szeretni egy hörcsögön? Azon kívül, hogy nézed, mást nem lehet vele csinálni, le se szar, elvan nélküled, màsnap mar el is felejtene, még egy hal is érdekesebb, szóval nem lehet olyan baráti viszonyt kialakítani, mint pl egy kutyával.

Fu de jó hogy meggondoltam magam, és nem vettem.


2022. okt. 15. 12:35
 1/9 anonim válasza:
100%
Azt szeret mindenki amit. Olyan ez tudod, mint lehet valaki ugx van veled, mimt uuh a Pistin nem ertem mot tud az Erika szeretni....valasztana maganak egy olyan paait inkabb mimt a Zoli.
2022. okt. 15. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
100%
*palit
2022. okt. 15. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem aranyos. Jó nézni ahogy futókerekezik a nagy popójával. Aranyosak a kis lábai. Ki lehet venni kézbe, és simogatni. Lehet kézből etetni. Stb.

Én mondjuk a kutyával vagyok így hogy nem tudom mit lehet rajta szeretni. Ezért nincs is kutyám. Neked se legyen hörcsöhöd.

2022. okt. 15. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Volt már sok hörcsögöm,mind külön egyéniség,de abban egyformák voltak,hogy szerették a törődést.Ahogy nyújtottam be a kezem,már két lábra állva gebeszkedett hogy vegyem ki.Lehet vele játszani az ágyon,íróasztalon gépelés közben,kiengedni a szobába hogy futkározzon,kézből etetni...Ha meg lesznek kicsik,azok nagyon cukik,mikor már kinyílt a szemük,és kezdenek kimászkálni a házukból.
2022. okt. 15. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Puha szőre van, megfelelő szelídítéssel lehet simizni, ha reggel felkelek ő is felkel nézni, hogy mit csinálok. Etetési időben a homokba ülve vár rám, az ölembe vehetem, ha már szelíd. Home office alatt konkrétan a zsebembe aludt, volt ilyen pulcsim, aminek elől van egy rohadt nagy zsebe, ami felül nyílik. De van karámja, ahová esténként kiengedem. Na meg rohadt cukik, amikor csak úgy léteznek.

Mondjuk nekem nagyon szociális hörcsögeim voltak, robit meg még nem tartottam, csak aranyt és dzsungit/hibridet.

2022. okt. 15. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Évek óta tartok hörcsögöket. 100*50 cm-es ketrecekben vannak egyesével. Imádom őket. Mind külön egyéniség. Előjönnek kézbe bújnak. Lehet puszilgatni és szeretgetni őket. Imádnivalóak.


Kérdező egyébként venni állatot egyáltalán nem ajánlott. A legtöbb üzletben sajnos rengeteg a beteg és a beltenyésztett állat. Ez nem csak hörcsögre hanem minden fajra igaz. Inkább fogadj örökbe. 😉

2022. okt. 15. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

6. Az örökbe fogadottat is lehet úgy vették, vagy lehet beteg, vagy egyéb rejtett dolgai, meg ki tudja mennyi idős,lehet még pár hónapja van hátra.

Hivatalos tenyésztőt meg kettőt találtam az egész országban, Budapesten meg Tatabányán. Hát kösz...

2022. okt. 15. 14:10
 8/9 anonim ***** válasza:
Hülyegyerek azért nem vagyok, hogy a hörcsögöt puszilgassam, de puha szőrös és tapperopható, én azt bírom bennük.
2022. okt. 16. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Egyetértek 3assal
2022. okt. 18. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!