Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » TÖRPENYUSZI TARTOK Oroszlán...

TÖRPENYUSZI TARTOK Oroszlán fejű törpe nyúlat 1 14éves fiunak. Bakot vagy nőstényt ajálotok. Mit szeretnek enni. Mit szabad nekik enni adni. Hogyan kell szobatisztaságra tanítani, Mekkora ketrecet ajánlatok neki (ára? )

Figyelt kérdés
TAPASZTALT TÖRPENYUSZI TARTOK :))Sziasztok.Azt szeretném tőletek kérdezni hogy mennyire ajánljátok az Oroszlán fejű törpe nyúlat 1 14éves fiunak.Bakot vagy nőstényt ajálotok.Mit szeretnek enni.Mit szabad nekik enni adni.Hogyan kell szobatisztaságra tanítani,Mekkora ketrecet ajánlatok neki (annak mennyi az ára) Mik kellenek neki mármint etető meg ?! Oltásban milyen kell neki,meg mennyibe kerül. Meg egyéb ilyenek..Menyibe kerül az eltartása 1 hónapba (becslés)..Válaszotokat előre is köszönöm!!! :)

2013. máj. 8. 15:07
 1/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem nincs Törpe nyuszim de más állatom van és amikor segítség kellet vele kapcsolatban akkor a Wikipédiában néztem meg.Remélem segítettem. :)

2013. máj. 9. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi igen segítettél :)
2013. máj. 10. 09:52
 3/7 anonim ***** válasza:
Én inkább a www.torpenyul.hu oldalt ajánlanám, itt sokan vagyunk, kérdezni is lehet és tuti jó infókat kapsz:)
2013. máj. 10. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szia én 6 éves korom óta tartok nyuszit pillanatnyilag 1 bak és 1 nőstényem van és bakot ajánlok mert a nőstények tüzelési időszakban is és amúgy is agresszívebbek. Enni az én nyuszim nagyon szereti a natúr gabonapelyhet ezen kívül zöldség és magok.Magától szoba tiszta ha van wc-je. A freshnapfban most 6999Ft-ért van ketrec ennél olcsobban nem láttam és ekkora minimum kell egy nyuszinak. Önitató vagy rögzíthető tál, mert kiborítják, forgács, nyuszi wc, és búvóhely. Ha benti nyuszi akkor nem kell oltás ha kinti akkor nem tudom mert az enyémek bentiek. Remélem tudtam segíteni ha esetleg baranya megyeiek vagytok akkor írj privibe mert most ellik az oroszlánfejű törpe nyuszim. Remélem tudtam segíteni ha van még kérdésed akkor frucina @gmail.com az e-mail címem. sok szerencsét
2013. máj. 15. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi szépen
2013. máj. 17. 19:11
 6/7 Vera25 ***** válasza:
Szia,ha felhivsz egy torpe nyuszi tenyesztot telefonon,vagy emailben mindent elfog neked mondani a nyuszival kapcsolatban.
2013. júl. 3. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Minden benti állatnak,legyen az kutya,macska,nyúl,kell oltás!!! A nyuszihoz berepül az ablakon a szúnyog és úgy is megcsípheti! Nagyon sokan jönnek benti kutyával-macskával,hogy sosem volt kint,akkor miért beteg,férges? Hát kéremszépen attól,hogy az utca porában vannak krokozók,vírusok,féregpeték,kutya-macska ürülék,amit a cipő talpán szépen beviszünk a házba.Előnyben azok,akik a cipővel a szobába is bejárnak...... Ezek a kis "ajándékok" mikroszkopikus méretűek,tehát nem a látható mocsok kategóriájába tartoznak,szállnak a levegőben és megtalálják a kisállatokat.Aki állatot vesz,vállalja azt a pár ezer forint pluszt is,hogy beoltatja.
2013. szept. 19. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!