Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hol van megbízható hörcsögteny...

Hol van megbízható hörcsögtenyésztő, vagy kisállat kereskedés Pécsen, vagy környékén, ahol beltenyészetmentes hörcsögöt árulnak?

Figyelt kérdés
A Ficánkában meg a Plázában a kisállatboltban már kérdeztem, mindkét helyen azt mondták, hogy nem beltenyészetmentesek a hörcsögök. Legalább bevallották.

2022. okt. 16. 21:13
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Pezsi és Smallsteps. Ez a két megbízható tenyésztő van egész Magyarországon. Telekocsis szállítás létezik.
2022. okt. 16. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
18%
Az allatoknal nem ugy mukodik a beltenyeszet, mint az embereknel. Szerintem erdemes utananezni, erdekes, habar ketsegkivul hosszu tema. 😕🙂
2022. okt. 16. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

3 opció van

Smallsteps tenyésztő

Pezsi tenyésztő

Hörcsögmentés


Mindegyik telekocsival is megoldja a szállítást Pécsre. Meg úgy bármelyik nagyobb településre az országban.

2022. okt. 16. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Annó Pesten, Zugólban vettem egy törpehörit, a csávó állította, hogy ez beltenyészetmentes, hát jól jártam vele. Szelíd volt az állat, hamar kézhez lehetett szoktatni, sose harapott, és ami a legfontosabb, hogy pár nap híjján 2,5 évig élt.

Csak mivel már 220 kilóméterre lakok onnan, így nehéz lenne visszamenni a csávóhoz.

2022. okt. 16. 21:55
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Egyik kereskedésből se vegyél, ne támogasd a szaporítókat.

Dolgoztam a plázai állatboltban, sajnos tudom mi folyik ott..az utolsó napomon elhoztam onnan egy aranyhörit akinek nem lett volna esélye gazdihoz kerülni mert sérült volt a lába..és orvoshoz sem került volna ha ott marad..


A másik amire nagyon figyelj majd az az hogy az állatboltokban sajnos nem igazán értenek az eladók a helyes állattartáshoz. Mielőtt belekezdesz a hörcsögtartásba olvasd át ezt az oldalt: [link]

2022. okt. 17. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha egyre gondolunk akkor sajnos a Zuglói “tenyészet” se rendes tenyészet, ugyanis rengeteg más állatot is szaporít és fajtatisztának ad el, közben meg nem azok és rendes tenyésztői áron árulja őket. De valóban megnyerő és jó marketingje van.

Valóban ez a 3 opció van:

Smallsteps tiszta dzsugáriai höriket tenyészt

Pezsi pedig aranyhörcsögöket

Harmadik opció pedig a Hörcsögmentés

2022. okt. 17. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Smallsteps, Pezsi, Hörcsögnentés
2022. okt. 19. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!