Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Kinek mi a véleménye a Jófogás...

Kinek mi a véleménye a Jófogásos höris cuccokról megbízható?(Ketrecet szeretnék venni(

Figyelt kérdés
Egy új kecót szeretnék varázsolni a törpe hörimnek de lehetőleg olcsón de ott elég olcsók csak nem tudom mennyire megbízhatóak. Vélemény? TAPASZTALAT?? KÖSZI❤️

2020. jún. 8. 20:09
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Mivel magánszemélyek hirdetik így mindenkinek más lesz a tapasztalata.

Figyelj oda mindenképp mert elég sok olyan ketrecet árulnak ami nem alkalmas semmilyen állat tartására.

Egy törpehöri ketrecének minimum 60-asnak kell lennie.

2020. jún. 8. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ez igaz csak azért mert anyuk 10ezret adott az egészre mivel sajna beleestem a kereskedésben hogy túl kicsit rámsóztak. Anyum ezért adott keveset de remélem megbízhatóak.
2020. jún. 8. 20:20
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát konkrétan még sosem vettem ilyesmit Jófogáson, viszont igen, mivel magánszemélyek, sosem lehet tudni. Az a legjobb, ha megtudod nézni élőben, hogy még is milyen. Az, meg hogy elég olcsók Jófogáson, az nem feltétlen jelent rosszat, hisz a legtöbb dolog Jófogáson használt, és nyilván az árban is meglátszik. Szerintem ha teheted, nézd meg élőben, ne anélkül vedd meg.
2020. jún. 8. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is az a biztos, ha megnézed. Ha budapesti vagy, kérheted, hogy a jófogás ponton találkozzatok, így nem kell egyikőtök lakására sem menni. Az ilyesmit biztosabb személyesen átvenni. Pénzt előre ne utalj senkinek!
2020. jún. 8. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
50%

A hörcsög bár kicsi állat nagy helyet és sok felszerelést igényel, ez önmagában egyszerre lehet nagy tétel lesz. Ha pedig beteg lesz egzotikus állatorvoshoz kell vinni ami nem olcsó mulatság.


Először gondold át mekkora keret van rá.

Ha a felszerelésre nincs nagy keret, én nem jófogáson nézelődnék, egy jobb fajta ketrec használtan is kb aranyárban van. Van ez az ikea samla doboz, ha jól emlékszem 5 ezek körül van.

Persze érdemes nézni az ilyen oldalakat is, illetve néha a Hörcsög imádók :) nevű Fb csoportban is szoktak eladó felszerelések, terráriumok, ketrecek lenni.


Viszont tényleg tegyetek félre, ha valami gond lesz, sürgős ellátásra lesz szükség mert a hörik nagyon érzékeny állatok és ez sokszor nagy kiadás

2020. jún. 8. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

A Hörcsög imádók csoportban most az egyik admin rengeteg törpe cuccot árul olcsón. Ne ketrecet vegyél mert az sokkal drágább. Ha csak ennyi pénzt kaptál inkább műanyag tárolódobozt vegyél. Ezek jó méretűek törpének

[link]

2020. jún. 9. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!