Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Bérházban lakom viszont van...

Bérházban lakom viszont van egy Tengeri malacom aki még csak 6 hónapos viszont ha ne adj isten eléri azt az időt akkor abban az esetben hol tudom eltemetni és elköszönni tőle ?

Figyelt kérdés
2022. nov. 13. 16:51
 1/8 anonim válasza:
100%
Mi a kisfiammal simán elástuk a házak között a fűben, tettünk a sírjára virágot. Egy cipősdobozban nhelyeztük végső nyugalomra.
2022. nov. 13. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
95%
Erdőben elásod (ingyenes, de lehetőség szerint sötétedés után) vagy állatorvoshoz elviszed elhamvasztani (és kicsengetsz érte pénzt).
2022. nov. 13. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
57%
Attól függ ha van udvarotok akkor oda nem fog igazán feltünni egy ilyen kis állat.
2022. nov. 13. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
kimész egy közeli erdőbe és oda elásod 40cm min legyen a mélysége
2022. nov. 13. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
95%
Miert nincs tarsa? :(
2022. nov. 13. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
86%
Az probléma, hogy csak egy malacod van, bele fog halni a magányba, ha nincs társa.
2022. nov. 13. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 puritan válasza:
4%

Ha lesz társa akkor meg abba fog belehalni, hogy az egyik megöli a másikat. Nálunk legalábbis így volt.


Egy tengerimalac eltemetése nem tudom miért okoz problémát.

Ha lovad lenne, akkor megérteném.



Ha mindenáron be akarod tartani a törvényt, akkor ezt tanulmányozd:

[link]


Ha nem, akkor ezt nézed meg:

[link]

2022. nov. 13. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
94%

7-es, dehogy ölik meg egymást! Az a hörcsög amiről te beszélsz, és az szigorúan magányos állat!

A tengerimalac pedig szigorúan társas állat, ajánlom figyelmedbe ezt az oldalt kérdező a helyes tartásukról: [link]


Nekem is vannak malacaim, 1 évesek, városban élek, így én a hamvasztás választanám ilyen esetben.

2022. nov. 13. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!