Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » 6 hónapos törpenyuszit hozhato...

6 hónapos törpenyuszit hozhatok el tenyészettől? Vagy már túl nagy, és nem fog hozzám szokni?

Figyelt kérdés
Ha már túl nagy, akkor körülbelül hány hónapos nyuszit hozhatok el, hogy hozzám szokjon?
2016. aug. 25. 15:02
 1/8 anonim ***** válasza:
A több éves nyuszi is hozzádszokik... 6 hónaposan még fiatal, semmi probléma nem lesz, hozzád szokik hamar.
2016. aug. 25. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm!:)
2016. aug. 25. 15:58
 3/8 anonim ***** válasza:
0%

Igen.Az én nyuszikámat is 6 hónaposan hoztam el.Ja és 2-t vegyél, mivel a nyuszik társas állatok, így egyedül boldogtalan lesz.Olvasd el a nyuszinfó webolalt, ott minden nyuszis információt megtalálsz.

Sok sikert!

2016. aug. 25. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
49%
ha egyedül van az sem feltétlen baj, ha nagyrészt vele vagy. :) Az én nyuszim 2 (!) éves volt mikor hozzám került, szerintem jól összeszoktunk :)
2016. aug. 25. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget!:)
2016. aug. 25. 18:43
 6/8 anonim ***** válasza:
49%

Kettessel nem értek egyet, egy nyuszi soha nem élhet olyan boldog életet, mint kettő vagy több. Akár a tengerimalacok, ők is társas lények - a közhiedelemmel ellentétben. Az ember akármennyit is foglalkozik vele, nem tudja pótolni a fajtársat. A nyuszi nem kutya, nem képes az embert fajtársként kezelni. Lehet, hogy jó a kapcsolat köztünk, de nem vagyunk társak.


Nekem is amúgy az egyik nyuszim 2 évesen került hozzám, vele jobban összeszoktam, mint azzal, amelyik 6 hetesen került hozzám.

2016. aug. 25. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
63%
Bocs, véletlen kettest írtam.. de a 3. válaszolóra gondoltam, azaz a #4-es számúra. Gondolom erre az válaszom tartalma alapján rá lehetett jönni.
2016. aug. 27. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
46%
Valóban kettő nyuszit vegyél. Egyet ne tarts. 6 hónaposan kicsi még, bőven hozzádszokik.
2016. aug. 27. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!