Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hogy vegyem rá anyut, hogy...

Hogy vegyem rá anyut, hogy engedje a nyuszit?

Figyelt kérdés

régebben volt egy nyuszim, de már majdnem egy éve meghalt. azóta akartam venni, de mivel akkoriban akartunk egy kutyust is, és apám eléggé vaskalapos, ezért nem vettem, nehogy aztán kutyát ne vegyünk. a kutyus már majdnem 4 hónapja itt van, de anyu még mindig nem engedi a nyuszit, mondván, hogy a kutyával se foglakozok, pedig etetem, vizét kicserélem, és ha megkér anyu, akkor sétálni is elviszem.

a nyuszit is mindig takarítottam, mindig volt friss vize, kaját is általába saját pénzböl vettem meg. szoval szerintem rendesen gondoztam. szobámba is szaladgált néha, nem volt ketrecbe zárva.

nagyon szeretnék nyuszit, de nem tudom anyám mit szolna hozzá, ha hazaállítanék egyel. és apám is kiakadna. hogyan győzzem meg őket?

tanulmányi eredményem nem a legjobb, de ezen nem tudok változtatani, valamiért nem szeretnek a tanárok. pedig nem vagyok visszabeszélős. ha segítek itthon az se hatja meg.


2010. okt. 4. 16:34
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
ma 11:14 - Nekem magyar vizslám van az udvaron és két tengerimalacom a szobámban és nem hiszem, hogy a kérdezőnek ilyen problémái lesznek....
2010. okt. 21. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 Szandy 8 válasza:

szerintem ezt mond neki :


-Anyu szeretnék egy nyuszit,gondozom itatom,etettem,gondozom (léci)


Ha nem engedi csináljátok azt hogy kipróbáljátok hogy hogy megy .ha jol megy gondozod rendesen akor vegyétek meg. ( szerintem ) nekem van 2 kutyám és (volt) nyuszim és panelban lakunk.

2010. okt. 21. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
boxer fajátjú. de a szobámba biztos nem jutna be, mert a lépcsőházba az ajtó be van mindgi csukva. meg a lépcsőn nem is merne feljönni. ha meg véletlen fel is jutna, akkor még a szobám ajtaján is be kéne jutnia, meg a ketrecet kinyitnai, és kivennie belőle. mert felőlnyithatós a ketrec, és én is nehezen birtam ki venni az előző nyuszimat.
2010. okt. 21. 17:05
 14/14 anonim ***** válasza:

nekem vadászgörivel volt ilyen. anyu simán megengedte apu már nem:P mondtam neki hogy szeretnék 1 görit és ö minden rosszat elmondott róla. én megmutattam neten hogy milyen ari és hogy mikor mit csinál. nagy nehezen mondta hogy mennyünk el megnézni és egyböl megtetszett neki:) azóta lehet hogy jobban szereti mint én:P bár kétlem XD

ha már volt 1 nyulatok és gondoztad akkor nem tudom mi lenne akkora probléma. a kutyát se neked vették ha megkér anyukád akkor elviszed én sem csinálnék sokkal többet. Mond nekik hogy te vennéd meg te gondoznád takaritanád mint ahogy az elözö nyuszit. Szerintem a kutyát is ugyan ugy tudod majd szeretni mint a nyulat.

2010. okt. 21. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!