Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mit csináltok a cicával, ha...

Mit csináltok a cicával, ha nem vagytok otthon napokig?

Figyelt kérdés
Félek belekezdeni az állattartásba. Néha akár négy napig távol vagyok, és olyankor nem tudom, hogy mit kezdjek a macskával. A panzió nekünk kicsit drága mulatság lenne.
2023. febr. 16. 01:27
1 2 3
 1/21 anonim válasza:
66%
Mi max 2 napra hagytuk egyedül a macskát, egy csomó kaját kint hagytunk neki és csak annyit evett, amennyire szüksége volt. Rendszeresen 4 nap soknak tűnik.
2023. febr. 16. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Másfél havonta kb négy nap.
2023. febr. 16. 01:41
 3/21 A kérdező kommentje:
Ez macskafüggő is, hogy bírja-e két napig egyedül, nem?
2023. febr. 16. 01:41
 4/21 anonim ***** válasza:
95%
Nálunk a szomszéd etette, vagy ismerőst megkértünk hogy etesse meg egyszer-kétszer. A négy nap sajnos elég sok lenne enélkül
2023. febr. 16. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
viccből is undorító.
2023. febr. 16. 02:16
 6/21 A kérdező kommentje:
köszi. szerintem mostanában nem vállalok állatot, nincs megbízható ismerős a közelben :(
2023. febr. 16. 02:16
 7/21 NTBS ***** válasza:
100%
Megkérek valakit, hogy ránézzen.
2023. febr. 16. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
85%
Én semmilyen állatot nem hagynék 24 óránál tovább egyedül. Azt is csak kamerával teszem. Voltak kutyáim, macskáim, nyulaim, bárányaim, tengerimalacaim, lovaim. Ha betegek voltak, akkor azonnal dokihoz kellett rohanni velük vagy legalább azonnal otthon kellett kezelni, amíg nyitott az orvos. Kutyára 4 óráként valaki ránézett és sétáltatta, a többi állatnál ez kb 8 óránként volt. Ígyis volt aki a nyaralásom alatt gyomorcsavarodást kapott és belehalt. Este 10:30 kor néztem én is rájuk utoljára kamerán (10:00-kor voltak utoljára náluk) . 12-kor kezdődött a baj, hajnali 5-kor meghalt. Így 6:30-kor az etetéssel, gondozással nem mentünk sokra. Azóta nyaralás alatt is 3-4 óránként éjjel is nézem a kamerát. A baj gyorsan történik.
2023. febr. 16. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%

A panzió drága lenne? Ugyan már! a macskatartás eleve drága lesz az elején a sok egészséügyi bizbasza miatt, nem az a 4 nap x 3500 forint fog földhözvágni.


Én múltkor a bátyámra bíztam, de mivel nem tudtam volna minden cuccát is vinni a cicának, oda rendeltem kaját, almot, alomtálcát, összességében ugyanannyiba jött ki, mintha panzióba vittük volna, ahol pedig eleve van alom és kaja.

2023. febr. 16. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 kamureg ***** válasza:
0%

A panzióval nem feltétlen az ára a gond ( szerintem) .

Ismerőseim rossz tapasztalatokat mondtak , bár ez is panzió függő.

Mi a 3 cicust itthin szoktuk "hagyni" péntek késő délutántól vasárnap délig kb.

Nagyon fontos szerintem az, hogy ők így lettek nevelve tehát ez is lényeg.

Említettétek a kaját...

Nos én tapasztalataim szerint fontos még a víz, mi nem egy hanem 3-4 tálban teszünk ilyenkor ki vizet az okok legyen bőven és ha netán játék közben kiborítják legyen akkor is inni.

Nagyon fontos a 2 alomtálca sok alomal.

Persze ezek az én tapasztalataim

2023. febr. 16. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!