Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mit csináltok a cicával, ha...

Mit csináltok a cicával, ha nem vagytok otthon napokig?

Figyelt kérdés
Félek belekezdeni az állattartásba. Néha akár négy napig távol vagyok, és olyankor nem tudom, hogy mit kezdjek a macskával. A panzió nekünk kicsit drága mulatság lenne.
2023. febr. 16. 01:27
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem tudod vállalni hogy torodsz vele ne vállald be. 4 nap sok neki.Ha megissza/kiborítja a vizét?! Én ha nem vagyok otthon is van hogy kamerán keresztül ránézek a kutyusra.
2023. febr. 16. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%

"Félek belekezdeni az állattartásba."

. Jól teszed. Ilyen feltételek mellett ne is tedd.

2023. febr. 16. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 kajitani válasza:
100%
Szia! Ha nincs megbízható ismerősöd,aki tudna rá vigyázni,vagy legalábbis ránézni, szerintem ne vállalj állatot.
2023. febr. 16. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
0%
A macskànak szàraz eledelt kell le tenni egy nagy tàlba, mellé vizet is!
2023. febr. 16. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

Néhány kommentet elolvasva rá kell jönnöm, hogy sok a felelőtlen... Nem azért tartunk állatot, hogy egyedül egy lakásba bezárva legyen napokig.

Már kezdem érteni, hogy néhány magyar miért sír, amikor elviszik Svájcban a kutyáját, mert 4 óránál többet volt egyedül. Sokan azt hiszik, hogy az állatok tárgyak.

2023. febr. 16. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:
Persze, én is arra jutottam, hogy most nem alkalmas állatot tartanom úgy, hogy neki tökéletesen jó legyen.
2023. febr. 16. 14:11
 17/21 anonim válasza:
100%
Nekünk ha el kell mennünk hosszabb időre, mindig megkérünk valakit hogy járjon fel napi egyszer, màr csak a macskaalom miatt is( kaki kidobás), meg ugye a kaja miatt is. Ha nem tudjuk megoldani akkor nem megyünk inkább sehova, de nem hagynánk magára 4 napra. Ha ezt nem tudod megoldani, inkabb ne vagj bele az állattartásba, csak az állat szívja meg
2023. febr. 16. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

Ha tudod, hogy rendszeresen nem vagy otthon napokon keresztül, akkor az életmódodba nem illik bele egy ilyen állat tartása, sajnos. Hiába lenne valaki, aki ránézzen, ez minden állatnak megterhelő, aki kötődik a gazdájához vagy legalább egy picurkát szociális.

Vagy válassz olyan állatot, amit tudsz magaddal vinni (és jól tolerálja az utazást), vagy ne legyen állatod.

2023. febr. 16. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
0%

Szia!

Mi a hörcsögünket (dzsungi) egy hétig hagytuk magára. Volt előtte 3 helyen sok kaja illetve egy nagy magvas rágórúd. Kibirta

2023. febr. 18. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
0%

19es kommentet folytatva:

A macskánkat is egyedül hagytuk, de természetesen nem egy hétre csak 2 napra. Mármint úgy, hogy 4 napra utaztunk, első nap amikor utaztunk, megetettük reggel, kinnt hagytunk neki sok kaját, és utolsó nap amikor hazamentunk akkor is megetettük. És teljesen rendben volt minden. Amikor pedig másfél hétre utaztunk, panzióba raktuk az állatainkat.

2023. febr. 18. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!