Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mit jelent az angol "loaf"...

Mit jelent az angol "loaf" kifejezés?

Figyelt kérdés

Interneten sok nyulas rövid videót találok azzal a címmel, hogy 'bunny transforms into a loaf of bread', amikben a nyuszi egy vekni cipó pozícióba transzformálódik. Ilyet pozícióba öcsém nyuszija is mostanában sokszor át szokott transzformálódni.


Akkor ezek szerint a 'loaf' az az egy vekni mértékegység?



2023. márc. 12. 19:38
1 2 3 4 5
 31/47 anonim ***** válasza:
7%
Jól van, most már nyugodj meg, veszíteni egy vitában az élet része. Igyál egy kávét.
2023. márc. 13. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/47 anonim ***** válasza:
67%
#31 Én nyugodt vagyok, csak nem értem, hol látod azt, hogy igazad van. Mondom, 500 éve még igazad lett volna, most már többet jelent ez a szó. Két pillanat lenne kigugliznod, de itt mondogatod, hogy szerinted én "veszítettem" egy vitában. Nem, veszíteni veszekedésben meg perben szokás, vitában elvileg összedolgoznak a különböző látásmódok, hogy megtaláljuk az igazságot. És te erre nem vagy hajlandó, mert csak a sajátodat hajtogatod.
2023. márc. 13. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/47 anonim ***** válasza:
31%
Még mindig regényeket írsz :( igyál még egy kávét.
2023. márc. 13. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/47 anonim ***** válasza:
13%
#33 Ja, hogy a terjedelemmel van a baj? Így már értem, miért nem hatnak rád az érvek, hiszen nem is tudsz olvasni. Őszinte részvétem, hogy ilyen csúnyán cserben hagyott a közoktatás.
2023. márc. 13. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/47 anonim ***** válasza:
71%
Remélem, az iróniát legalább látod abban, hogy nemrég még téged zavart a személyeskedés, azóta meg csak ontod a bizonyítékot arra, hogy bizony te is csinálod, és nálad fogytak el az érvek.
2023. márc. 13. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/47 anonim ***** válasza:
14%
Na, tényleg sok lesz. Eddig vicces volt, de most már inkább kínos rád nézve, úgyhogy én itt abbahagyom. Olvasgasd a linkeket, amiket küldtem!
2023. márc. 13. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/47 anonim ***** válasza:
65%
Mármint arra a linkre gondolsz, amire megindokoltam, miért nem mérvadó, és adtam más hivatkozást, aminek utána sem néztél, mert egyből rád cáfolt volna? :)
2023. márc. 13. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/47 anonim ***** válasza:
25%

27


Soha nem volt kenyér.

2023. márc. 13. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/47 anonim ***** válasza:
66%
cat loaf
2023. márc. 26. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/47 anonim ***** válasza:
31%
Haladni kell a lingóval angolban is, amit a könyvekben írtak 20 éve az nem tutko hogy használatos. pl ha 60 éve azt mondtad volna, állati jó ez a nő, akkor mindenki azt hitte volna letehénezted a nőcit, pedig csak arra utaltál, hogy állat módjára elpusztítanád a valagát
2023. márc. 26. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!