Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Melyik a legjobb a hörcsögöknek?

Melyik a legjobb a hörcsögöknek?

Figyelt kérdés

Terrárium, rácsos ketrec vagy ilyesmi [link]

Már mindegyikről olvastam, de nem tudom, hogy melyik lenne a legjobb. Ti melyiket ajánlanátok?


2010. okt. 6. 18:53
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Sztem az amelyikről linket tettél be. Jól szellőzik, biztos, hogy nem tudnak kijönni...De az a legdrágább is. Ha nem ilyet, akkor rácsos ketrecet vegyél, az is jó.
2010. okt. 6. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Nekünk ilyen volt két dzsungira. Vettünk hozzá egy "lab"-ot is ( [link] ), és szépen szét is rágták. Mármint fölül körben vannak lyukak és azok méretét megkétszerezték. Szerintem tök jó, meg jól néz ki, de műanyag, ezért könnyen rágható.
2010. okt. 6. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Tudom az tényleg nem olcsó mulatság, de én azt olvastam, hogy a ketrec rácsait szétrághatják és ki tudnak szökni. A terráriumból meg kiugranak. nem?
2010. okt. 7. 14:13
 4/14 anonim válasza:

Nagyon jónak tűnik az aketrec amihez link van de szerintem az nagyon drága lehet..de ha van pénzed rá..

Nekem van dzsungáriai törpehörcsögöm és nekem rácsos ketrecem van...én még nem vettem észre hogy rágta volna ketrec rácsait, de én rekatam be neki fogkoptatót amit az állatkereskedésből vettük a ketreccel együtt.

A terráriumból nem ugrik ki.Nekem a rácsos ketrec nagyon jól bevált...szokott rajta mászni is..és nagyon édes..jó választást!!

2010. okt. 7. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Hát az ára 10 000Ft körül van bárhol nézem a neten... A ketrec nekem is bejönne, találtam egy jót: [link] bár egy kicsit zsúfolt ezért még gondolkodok, hogy ne inkább a másikra (amit elősször linkeltem) gyűjtsek :)
2010. okt. 7. 18:09
 6/14 anonim ***** válasza:

Ha elég magas a terra fala, nem ugrik ki belőle. Bár szerintem a hörcsög egyéltalán nem ugrik. Mászhat, de ha odafigyelsz, hogy sehonnan ne érje el a terra falát, nem fog kiszökni belőle.

A ketrec rágása pedig hangos, de nem tudja átrágni a fémet a höri.

2010. okt. 8. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Amit elsőnek belinkeltél az nagyon édes kis kecó csak ha valóban elkezdi rágni a műanyagot akkor lőttek mindennek.. A ferplastnál lehet kapni ezerfélét, nézd meg a többit is. Bár a zoodoomban Debrecenben pont ebben voltak a hörik és eszük ágában sem volt rágni a műanyagot) Szerintem akkor rágja szét ha stresszel vagy unatkozik. Vannak olyan ketrecek is amikben belül van a cső) Úgy biztonságosabb. Rakd nagyobb ketrecbe őket és akkor kimozogják magukat. Terráriumban nem tudom mennyire emberséges tartani egy állatot, ha lehet kerüld el. Nézd meg a ferplast.com oldalt. Itt Debrecenben 4000ftért is kapsz ekkora kecót amit belinkeltél, sőt nagyobbat is csak abban nincs sok cső.
2010. okt. 8. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

hecrat - Egyik hobbitenyésztő ismerősöm terráriumban tartja a hörcsögjeit és az övéi ki szoktak ugrálni... De mindegy, mert én sem akarok terráriumban tartani a hörcsögöt :)


Most már eldöntöttem, hogy műanyagot fogok venni, valami hasonlót az 1. linkelésemhez. Szívesen ellátogatnék abba a debreceni boltba, csak az a baj, hogy 2 és fél órányira van tőlünk... Nincs véletlenül máshol is ilyen Zoodomb áruház az országban?

2010. okt. 8. 14:05
 9/14 anonim ***** válasza:

Szia! Megnéztem, de sajnos nincs sok választási lehetőség a zoodoom állatáruházakból : [link]


Talán neten lehet rendelni. Ha Budapesten laksz akkor persze könnyebb, mert ott is van)

Ferplast termékeket csak a zoodom vesz, forgalmaz az olasz gyárból, de vannak még kereskedések ahol meg lehet venni ezeket, persze drágábban, mert azok is a zoodomtól veszik.

Itt a link mifélék vannak a ferplasttól, több oldal is van. Nekem katalógusból mutatták árral együtt, szerintem megéri bármelyik szinte, mert nagyon jó minőségűek.

[link]

A TOPY nevezetű pl pont jó kombináció terkó és ketrec együtt)

A HAMSTER TRIS nevezetű 9900 ft körül volt, én ezt patinak vettem, igaz nem sokat van bent,de szép nagy ketrec. Egy hörcsög eltévedne benne)

Remélem sikeredik valami jót kiválasztani, legrosszabb esetben pedig rendelsz vagy elmész egy üzletükbe) Vagy odatelefonálsz, hogy milyen ketreceik vannak.

2010. okt. 8. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Azért az sem mindegy mekkora a höri:D Ha törpehöri akkor nem kell neki egy 10000ft-os hodály, elég lesz a kisebb)
2010. okt. 8. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!