Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Melyik a legjobb a hörcsögöknek?

Melyik a legjobb a hörcsögöknek?

Figyelt kérdés

Terrárium, rácsos ketrec vagy ilyesmi [link]

Már mindegyikről olvastam, de nem tudom, hogy melyik lenne a legjobb. Ti melyiket ajánlanátok?


2010. okt. 6. 18:53
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Újra előző. Amit másodjára linkeltél az szerintem állatkínzás.. Nagyon apró:( És ahogy írtad, zsúfolt is. Annak az áráért ezerszer jobbat kapsz a zoodomban. :)
2010. okt. 8. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Köszi, hogy ennyit foglakozol a kérdésemmel. :D Valószínűleg Pesten fogjuk megvenni a ketrecet, mert holnap úgyis megyünk. Felhívtuk mind a két üzlet vezetőjét és van ketrecük :) Amúgy dzsungáriai törpehörink lesz, majd választok valami szép ketrecet! Még egyszer köszi a sok választ!
2010. okt. 9. 10:04
 13/14 anonim válasza:
Az aranyhörcsög és a Kinai csikos hörcsög.[Az én arany hörim ki tudja nyitni a ketrecet]:D:D
2010. okt. 9. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Valóban kicsit túlbuzgó voltam, de csak azért ,mert én is nemrég vettem a zoodomban ketrecet és előtte nagyon sok helyet végigjártam és szerintem ők adják a legtöbbféle és igen jó minőségű ketrecet) Örülök ha segíthettem) Szép estét és jó hörizést)
2010. okt. 9. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!