Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Talán van valami baja szegénynek?

Talán van valami baja szegénynek?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy van 2 dzsungáriaim. Egyik fiú másik lány. Már egy pár hónapja együtt vannak szóval valamilyen szintem megszokhatták már egymást.

Egy ideje észrevettem hogy a lány féltékenykedik :D

Múltkor például az történt hogy simogattam a fiút és akkor odajött a lány, beleharapott jó erősen az újjamba(még vérzett is)aztán meg elvonult a házába. Akkor még nevettem rajta de mostmár kissé idegesitő hogy folyton féltékenykedik.

És ami a legfurcsább, hogy most már mindenért harap a lány. Meg akarom simogatni és akkor beleharap az újjamba. Ha ki akarom venni akkor is. Egyszerűen nem tudok vele mit kezdeni. Ezt pár napja csinálja és nem tudom mi baja van. Talán haragszik? :D De viszont nem csak az újjamat rágja meg hanem a mókuskeréknek a rácsait meg a bújókáját. Nem lehet hogy valami baja van? Nem volt ő ilyen...:S


2010. okt. 7. 15:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Terhes?
2010. okt. 7. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Előzővok

sztem

1, féltékeny

2, terhes

3,valamin összevesztek a höryk és a lány mérges

ennyi :S :P

2010. okt. 7. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Hát nem hinném hogy terhes. A fiú höri egyszer kétszer már bepróbálkozott de a lány sose hagyta magát :D
2010. okt. 7. 16:42
 4/11 anonim ***** válasza:
Márpedig szerintem kishöri van a dologban. Nálunk a lány pati akkor hülyült be így, mikor picinyei voltak. Akkor mindenért harapott.
2010. okt. 7. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Féltékeny a lány,ezért ennyire harapós...,akárcsak az életben a nagy embereknél,sztem leutánozzák őket,de komolyan:s:D
2010. okt. 7. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

16:55

Hát nagyon remélem hogy nincs igazad. Nem szeretnénk kis höriket. Nem tudnánk velük mit csinálni:S

2010. okt. 7. 17:02
 7/11 Gerbilgirl ***** válasza:

Kedves kérdező!

Ha nem akartok kölyköket, akkor miért van együtt a nőstény a hímmel?????

Kb 99,99% hogy lesz belőle höribaba...

Nagyon nem tudom megérteni az ilyen embereket... ( természetesen nem hibáztatlak ha állatkereskedésből vettétek őket, sokszor ott se mondják meg, hogy milyen nemű az adott állat, mert nem tudják és ez szomorú ).

Ha teheted vedd őket külön.

( ha Pest közelében laksz szívesen ajánlok fel terkót minimális összegért ).

2010. okt. 8. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ha nem akarsz kis höribabákat akkor miért van együtt a fiú a kislánnyal..?Ennyit azért biztosan tudsz, hogy ha egy fiú és egy lány...Nah. Tedd külön őket és ha nem is babázik le a kicsi lány akkor meg van oldva a féltékenység, mert külön foglalkozol velük.Ha meg babák lesznek akkor ne bolygasd őket, olvass utána és gondozd őket megfelelően. És persze hirdesd meg a piciket elvitelre)
2010. okt. 8. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Az a helyzet h kisállat kereskedésből vettem a fiút. Ott azt mondták hogy lány. Én rákérdeztem h biztos h lány? Azt mondták igen...Pár hete derült ki hogy fiú. Na mindegy. Az a baj hogy nem tudom őket külön rakni. Kevés a hely nálam meg nem is tudok venni még egy házat nekik, papir dobozba meg nem rakom őket. Gondoltam már rá h szétteszem őket de nem tudom hova tenni.
2010. okt. 8. 12:15
 10/11 anonim ***** válasza:
Nézz körül a helyi kisállat felszerelés boltokban és a neten is, biztosan találsz egy olcsóbb ketrecet valahol) Ha nagyon nem tudod megoldani akkor vidd vissza a kislányt a boltba vagy ajándékozd el. Ha most nem is vemhes később egészen biztosan az lesz és akkor sem fogod tudni külön rakni őket, ráadásul egy jó pár kis hörcsöggel fogsz gazdagodni. Egymás után gyártja majd az újabb almokat, tudod Te is. Ezt elkerülendő már most cselekedned kell. Remélem megoldódik a helyzet hamarosan. :)
2010. okt. 8. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!