Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Talán van valami baja szegénynek?

Talán van valami baja szegénynek?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy van 2 dzsungáriaim. Egyik fiú másik lány. Már egy pár hónapja együtt vannak szóval valamilyen szintem megszokhatták már egymást.

Egy ideje észrevettem hogy a lány féltékenykedik :D

Múltkor például az történt hogy simogattam a fiút és akkor odajött a lány, beleharapott jó erősen az újjamba(még vérzett is)aztán meg elvonult a házába. Akkor még nevettem rajta de mostmár kissé idegesitő hogy folyton féltékenykedik.

És ami a legfurcsább, hogy most már mindenért harap a lány. Meg akarom simogatni és akkor beleharap az újjamba. Ha ki akarom venni akkor is. Egyszerűen nem tudok vele mit kezdeni. Ezt pár napja csinálja és nem tudom mi baja van. Talán haragszik? :D De viszont nem csak az újjamat rágja meg hanem a mókuskeréknek a rácsait meg a bújókáját. Nem lehet hogy valami baja van? Nem volt ő ilyen...:S


2010. okt. 7. 15:34
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Höribabák megszülettek?) Hogyan oldottad meg a ketrec, fiú-lány dilemmát? Minden rendben?
2010. okt. 23. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!